Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílusú ruhákban...

Milyen stílusú ruhákban jártok dolgozni?

Figyelt kérdés
Milyen munkát végeztek/hány évesek vagytok?

2014. okt. 23. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

22 vagyok, titkárnő.

Nem járok fekete miniben meg fehér blúzban magassarkúval, de nőies ruhadarabokat veszek fel. Nőies felső, nadrág, nyáron sokszor egybe ruha, ezeket feldobom pár apró kiegészítővel, szóval csak igényesen :)

A rövid farmert, pólót, tornacipőt, Vans cipőt kerülöm.

2014. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pénzügyes vagyok, 40 éves, próbálok szoknyában, pamut bluzban és magassarkuban menni majdnem minden nap. Az ing nekem már túl elegáns a számlák, mappák közé. Ahol van ügyfélfogadás, szerintem elvárhatják az inget és a kiskosztümöt.

Észrevettem, hogy a megjelenés tiszteletre kötelez, így másképp néznek az emberre, ha szépen van felöltőzve.

2014. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kertésznadrág. Autószerelő, autótechnikus tanuló 20F
2014. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Corporate goth
2014. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én bölcsis néni vagyok, 23/L.

Nagy szerelmem a divat, de szoknyákat én például kevésbé tudok felvenni, mert vagy túl rosszcsontok, vagy pedig futhatok utánuk. Meg ugye azért igyekszem nem túl extravagánsan a szülők milyet, nehogy megszóljanak. Szóval valahogy így:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. okt. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!