Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mennyire néztek meg valakit...

Ti mennyire néztek meg valakit, hogy milyen ruhákban jár?

Figyelt kérdés
A márkás, nem márkás ruhákra gondolok. Milyen következtetéseket vontok le?

2014. szept. 27. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:

A márkákhoz nem értek, nem is érdekelnek. Nem szoktam az emberek öltözékét figyelni.

Van olyan ruhadarab, ami feltűnik, de csak olyanok, amik nem annyira megszokottak: fűzők, harang alakú szoknyák, tölcsérujjú felsők, boszicipők, (rendes, szóval nem gagyi műbőr) motoros dzsekik, meg egyéb extrém ruhadarabok, amik nagyon tetszenek, de az emberek 99%-a mellett úgy megyek el, hogy észre sem veszem mi van rajta, mert nem érdekel.

Illetve, ami még feltűnik, azok a vallási jelképes (keresztek, rózsafüzérek, angyalszobrok) ruhák, amiktől meg a gyomrom fordul fel.

2014. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a szabást, színeket, anyag minőségeket nézem. Az iagazán drága cuccoknál nem látod a márkajelzést, de a ruhán látszik, hogy nem sajnálták belőle az anyagot.

Most hogy ez turiból van vagy boltból, már részletkérdés.


A villantós, nagy márkajeles dolgoktól felfordul a gyomrom, illetve a koppintott cuccokat is mérföldekre kiszúrni. Ezekből egyértelműen negatívat.

2014. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A nagy márkajeles cuccok nekem nagyon bazáriak. Általában sajnálom azokat akik sokkal csinosabbak lehetnének ha minimális erőfeszítést tennének az ügy érdekében (jellemzően a ducik, de sokszor még a melltartó méretet sem sikerül eltalálniuk, pedig az rengeteget dobna az összhatáson).

Pozitív kép általában arról alakul ki, akinek a ruhája illik az egyéniségéhez, az alakjához és az alkalomhoz. Nőknél ez sokszor valamilyen A-vonalú, térdig érő szoknya, ami azért érdekes mert magamon alig bírom elviselni a szoknyát :).

2014. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem érdekel,hogy márkás e és milyen drága, sőt irritál, aki tudva levő, hogy drágább rucikba jár, vagy aki úgy néz ki mint egy sztár csemetéje, vagy egy sztár. A sportcipőbe, alkalmiba hordhat márkásat hétköznap is, mert kényelmes, de azt nem bírom, aki totál a külsőre és a minőségre hajt.
2014. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A minőség fontos számomra. Nem igazán izgat, hogy másokon mi van, persze, ha valakin valami nagyon szépet látok, azt mindig megnézem.

A hamisított dolgokat elítélem, nevetségessé teszi a viselőjét!

Így van, ahogy már írták, az igazán drága dolgokon nincs sem nagy márkajelzés, sem felirat. Egyszerűen látszik rajta a minőség. Én ezeket a ruhákat szeretem viselni.

2014. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam ki a kérdést, mert annak ellenére, hogy azt mondják nem a ruha teszi az embert, igen is sokat tud dobni a megjelenésen. Persze nem arra gondolok, hogy drága és ténylegesen felismerhető legyen a márka, hanem szép, igényes, és egy kínaiban ritkán találni olyat..
2014. szept. 27. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:
6-ra: nagyon fontos a ruha! A ruha, és nem az árcímke vagy a márkajelzés. A kínais felhozatalért én sem vagyok oda, de a turi hasonló árban van, onnan tökéletesen fel lehet öltözni fillérekből.
2014. szept. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább akkor nézem meg, ha pl tök jó stílusban van felöltözve, vagy feltűnően gázul. A márkák a legkevésbé sem érdekelnek, nem is értek hozzájuk..kevésbé márkás cuccokból is fel lehet öltözni tök jól. Sőt, nekem kifejezetten negatív az, ha valaki pl 18 ezret ad egy ugyanolyan farmerért, amit én megveszek akciósan 3000-4000-ért.
2014. szept. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a ruhára figyelek oda, hanem az ízlésre. Márpedig az a legtöbb embernek nem igen van. Ez nem feltétlen az ő hibájuk. Ettől nem tartom rosszabb embernek, ugyanakkor nagyon szimpatikus tud lenni, ha valakinek legalább az alap öltözködési 'szabályokhoz' van érzéke, és látszik rajta, hogy nem vesz fel mindent mindennel. Habár azt mondják nem a ruha teszi az embert, én azért úgy gondolom, a testünk a lelkünk tégelye, és ahogyan minden nap fogat mosok, ápolom a testem, a bőröm stb., abba az öltözködés is beletartozik, hogyan jelenek meg. Valamelyest egy kifejező eszköz is, és utalhat más belső tulajdonságokra,vagy jellemzőkre.
2014. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!