Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen cuccokat vásárolnáto...

Ti milyen cuccokat vásárolnátok télre? 14/L

Figyelt kérdés
A szüleimmel nagyvásárlást tartunk télre amin megvehetem azokat a ruhákat amelyek tetszenek (bizonyos kereteken belül) Az termeszetes ,hogy megveszem ami tetszik meg ilyenek.. De ti milyen ruhákat vásárolnátok? :)

#ruha #tél #divat.vásárlás
2014. okt. 13. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szexi tangákat :-P
2014. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sapka, kesztyű, vastagabb farmer, derékmelegítő(!!!), kabát, ami ha leülsz akkor is a feneked alatt van.

Sál ha még nincs, bár gondolom azt nem nőtted ki (elég nehéz, több éves munka :D )

2014. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csizma, vastag, kötött pulcsik

de én pl szoktam télen szoknyát is hordani vastag harisnyával

2014. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mi az amit kinőttél, tönkrement, nagyon divatjamúlt, esetleg tavaly még menő volt idén már gáz :).


Vastag harisnya, csizma. Nekem minden egyéb jó tavalyról.


Lábszárvédő, kesztyű, körsál, vastagabb pulcsi, alsótrikó, térdzokni, ezekből meg sosincs túl sok.

2014. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4.-nek igaza van.


Kezdetnek nézd át a tavalyi téli holmikat és azután készíts egy listát.


Én vastag csinos kötött pulóvereket vennék, zoknikat és mivel fogalmam sincs arról, hogy hol van a sapkám abból is kerülne egy a kosárba.

Egyébként erre a télre már vettem egy bakancsot, és a későbbiekben egy kabátot is venni fogok.

2014. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret? Mert ha pl.20 ezer,abból kijön egy kabát(ha a most divatos parkát veszel,12000 körül van),meg egy bakancs/csizma(gondolom Deichmann,Reno,CCC helyekről kell,ott meg 7000 alatt nincs cipő.Nézd át,hogy mid van.Egy farmer mindig jól tud jönni,legyen mondjuk egy feketéd,egy világosod,egy sötéted és egy kicsit extrémebb:szagatott vagy bőrhatású stb.Egy pulcsi tuti kelleni fog,körsálak is nagyon divatosak.Sapka,kesztyű.Kardigánok,sima felsők,blúzok.
2014. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!