Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyár végi ruhatár újítás....

Nyár végi ruhatár újítás. Milyen cuccokat vegyen egy lazább stílusú lány?

Figyelt kérdés

Nem sok jó cuccom van, úgyhogy ki szeretném őket selejtezni, a használhatókat megtartani vagy átalakítani. Van elég pénzem, ezért szeretnék beszerezni néhány jobb cuccot.

Vékony vagyok, 172 cm magas, 53 kg.

Esetleg olyan helyek, ahol jó áron lehet jó cuccokhoz jutni?


16/L


2014. aug. 19. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a Cosmos a tökéletes bolt neked :)

Nagyon olcsó cuccok vannak, és állítólag most leárazások vannak nyár végéig egy csomó helyen, köztük ott is. Mondjuk én győri vagyok, nem tudom, máshol hogy van.

De a Cosmos alapból elég olcsó.

2014. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
F&F-ben (tesco) nagyon jó ruhák vannak, és most tele van akcióval. Én 10 ruhadarabot vettem sulira, és egyik sem volt 1950 Ft felett.
2014. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első kérdésre: én nadrágokat (ha eddig nem volt, mondjuk mintásat, de lehet farmert is), laza pulóvereket vennék. Nem tudom, hordasz-e szoknyát, de vannak ezek az egyszerű szabású pamutruhák, a vastagabbak őszre is jók.

Pl. ezt is lehet lazán kombinálni: [link]

2014. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én cáfolnám az első válaszolót. Nem tudom máshol mik vannak a Cosmosban de nálunk a kínaiban jobb ruhákat kapni mint ott. Minden agyon csicsázott, csúnya a mintája, rossz a szabás, feleslegesen rá vannak varrva dolgok és nyúlnak, foszlanak.


Az F&F-es ruhák szerintem is jók esetleg H&M, New Yorker, Tally Weijl. Bár szerintem sok ruha indokolatlanul túlárazott, viszont lehet jó áron is jó ruhákat találni.

2014. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!