Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Őszi ruhatár összeállítás-Szer...

Őszi ruhatár összeállítás-Szerintetek ez így jó lesz kezdésnek?

Figyelt kérdés

15 kg-ot fogytam, így muszáj ruhatárat cserélnem. Jelenleg 170 cm és 65 kg vagyok, átlagos testalkattal. Inkább hasas típus vagyok, az van most is, egyébként azt hiszem alma alakom van.

27 éves vagyok, irodai munkát végzek, ahol nincs dress code, de azért szeretnék picit csinosabban öltözni, eddig inkább a laza/sportosabb stílust kedveltem.

Tehát:

2 szoknya (vastag harisnyával)

2 nadrág (1 farmer-1 szövet)

2 leggings

2 pulcsi/kardigán

5 rövidujjú ing/felső

5 hosszúujjú ing/felső

1 farmerdzseki

1 csinosabb őszi kabát

1 őszi cipő (kicsit magas sarkú vagy platform)


Ez így jó lehet?

Előre is köszi a válaszokat! :)


2014. aug. 12. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó :)
2014. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, nagyon is :)
2014. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
leggingshez popsit takaró felső/kardigán/pulóver és teljes :) sál?
2014. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak nem fogyott le úgy, hogy sálcsere is szükséges legyen :)))) egyébként szuper :)
2014. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legging szerintem felesleges, bár nyilván, ha te szereted, akkor úgyis veszel. Hiányolnék minimum egy fekete blézert/zakót, ami akár a farmer+póló összeállítást is alkalmibbá tesz.

Az én tapasztalatom az, hogy a jól megválasztott blézer, kardigán jól variálhatóvá teszi a megjelenést.

2014. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat,mindenkinek zöld pacsit adtam! :)

Igen, popsit takaró felső is kell, jó, hogy szólsz az kimaradt a felsorolásból!

Szerintem azért írta a sálat a kedves válaszoló, mert hozzátartozik a teljes őszi szetthez! :)

Bár annyira azért nem fogytam le, hogy azt is cserélni kelljen! :))

Esetleg tudnátok tippeket adni, milyen weboldalakon tudnék összeállításokat nézegetni? Olyan elveszettnek érzem magam, nem vagyok az a tipikus shopping királynő!

2014. aug. 13. 06:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!