Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi ruhatár újítás, hogyan?

Férfi ruhatár újítás, hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretném kicsit megújítani a ruhatáramat. A dolog ott kezdődik hogy híztam kb 15 kg-ot, farmer nadrágok kissé viccesen állnak, tehát az alap az a szövetgatya lenne, értelemszerűen ehhez tartozó elegánsabb, sötét cipő. Ehhez ugye csak ing illik? Ing színei mik lehetnének ha a nadrág fekete? Fehér ing ünneplős, fekete temetős, többi szín meg fejben kicsit furán fest. Meg milyen pulcsi? Kabát? Bármi ezzel kapcsolatos megjegyzés? Ha ajánlasz valamit megtennéd hogy írsz egy üzletnevet meg hogy hol találom? 23 éves vagyok ha esetleg ez tényező
2012. dec. 4. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Miért csak szövetnadrágban gondolkozol? Mindig elegánsabban öltözöl? Az elegáns nadrág se egyenlő a szövetnadrággal, ha beszerzel egy sötétkék, koptatás és szaggatás nélküli farmert, ami egyenesszárú vagy kissé csőszárú, az elegáns hatást kelt egy bőrcipővel és egy inggel. Ráadásul ehhez mindenféle ing megy, sőt, akár egy póló-zakó párosítással is előrukkolhatsz.


Ha mindenképp szövetnadrágban gondolkozol, attól függ, milyen színűre gondolsz:

-feketéhez/szürkéhez nyugodtan vehetsz fel egy fekete zakót (blézert) és alá valami színes vagy mintás inget, hogy feldobd a szettet.

ha szürke nadrág mellett döntesz akkor akár színes zakót is nyugodtan vehetsz fel hozzá, de akkor ne legyen túl harsány az ing, legyen inkább fehér vagy fekete.


lásd: [link]


ezenkívül egy színes vagy mintás csokornyakkendő/nyakkendő is hatalmasat tud lendíteni a szetten.


de ha nem vagy annyira bevállalós, maradhatsz ennél a klasszikusnál is:

[link]


Pulóverként egy V-nyakú pulóvert tudok ajánlani, esetleg valami szép kötött kardigánt.

[link]


[link]


[link]


kabátnál két lehetőséged van:

vagy maradsz a teljesen elegáns vonalon és valami szép szövetkabátot veszel fel


[link]


[link]


esetleg ballonkabát féleséget, úgynevezett trench coatot

[link]


vagy kicsit vagányabb hatást akarsz elérni és egy bőrdzsekire szavazol:

[link]


[link]


üzletnevek?

akárhol hozzájuthatsz hasonló cuccokhoz, ajánlom a Háda turkálókat, olcsón, jó minőségű ingekkel, pulóverekkel van tele!


remélem tudtam segíteni.


21F

2012. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Üdv!


Köszi hogy ilyen részletes választ adtál! Ment a zöld!


Farmer azért jön kevésbé szóba, mert mint írtam szedtem fel vagy 15 kilót, csipőre/hátsóra, és elég viccesen néz ki rajtam az összes :) Aztán lehet hogy szar helyeken nézelődök, de szerintem velem lesz a baj.


Jobb lenne olyan gatya amihez több mindent tudnék felvenni. Amit linkeltél az első kép nekem kicsit fura. Olyan mintha az a 90es évek elején divat kockás flanel ing +blézer...na ez nekem kicsit túl modern :)


A második közelebb áll hozzám, de azzal az a bajom hogy túl elegáns 'casual' felhasználásra...Valami középút?:)


V-nyakú pulóverek megint kicsit túl modernnek tűnik, de lehet élőben tükörben tetszene...Klasszikus, sportos, elegáns megoldásokat keresek...már ha van ilyen.

Kardigán is hogy felül nincs gomb, olyan funkcionálisan megkérdőjelezhető, ezért nem érzem klasszikusnak (most már menjek a pics*ba ugye?) :D


Kabátokból az első az tetszik, második kevésbé. Ballonkabátot kicsit hipsternek érzem, az ing+nyakkendő+bőrdzseki az meg nagyon metroszexuális* számomra. (nem engedi helyesen leírni :D)


Ha esetleg maradt még gondolat amit megosztanál, szívesen olvasnám, mégegyszer köszönöm hogy megtiszteltél a hozzászólásoddal!

2012. dec. 4. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!