Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Koppintás lenne? Honnan...

Koppintás lenne? Honnan szerezzek ilyen cuccokat?

Figyelt kérdés
Van egy iskolatársam és nagyon tetszik a stílusa, de nem tudom mi ennek a neve. Először rockerként kerestem rá, de arra főleg fekete/bőr/szegecses outfiteket hozott ki. Legtöbbször világos szakadt farmernaciban, kockás ingben, bandás pólókban látom, de valahogy úgy mégis egyben van a stílusa. Arra lennék kíváncsi, hogy honnan tudok ilyen cuccokat szerezni és hogy nem venné e esetleg koppintásnak a lány? Eddig olyan semmilyen stílusom volt és szeretnék változtatni.
2014. szept. 18. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
En is igy oltozom. Tudod miert? Mert valoban ezt szeretem, a poloimon a kedvenc bandaim vannak, es nem csak azert mert jajj de meno es jajj de jol nez ki. Ha 1D-t meg ilyen szarsagokat hallgatsz nem kene egy Nirvanas vagy Ac/Dc-s poloban feszitened...
2014. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz úgy ahogy te akarsz, ne másokat koppints le
2014. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké. Én így szeretnék öltözni. Nem hiszem, hogy annak, milyen zenét hallgatok, sok köze lenne ahhoz, ahogyan öltözködöm, sok rocker nem öltözik rockernek és fordítva.
2014. szept. 18. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
szánalmasnak tartom, ha egy csaj Nirvanas, Ramoneses pólóban van, közben meg azt se tudja, hogy mi az...
2014. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, keress youtubeon rá: heyclaire
2014. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs nem vagyok túl összeszedett, de remélem ki lehet hámozni a mondanivalóm lényegét. Szaladgált nekem anno néhány karikatúrám az iskolában. Elég irritáló volt.


"Nem hiszem, hogy annak, milyen zenét hallgatok, sok köze lenne ahhoz, ahogyan öltözködöm, sok rocker nem öltözik rockernek és fordítva."

De. Vannak olyan öltözködési stílusok, amelyek zenei irányzathoz, sőt, szubkulturákhoz köthetők. Pl. punk, emo, de a rappereknek, hip-hoposoknak is van egy jellemző öltözködési stílusuk. Normál esetben azok szoktak ilyen stílusban öltözködni, akik ki akarják mutatni az érdeklődési körüket vagy bizonyos csoportokhoz való tartozásukat. Ha olyan stílussal próbálsz villogni, amihez amúgy közöd nincs, előbb-utóbb csúnyán ki fognak nézni maguk közül az emberek.


Szerencsére van nagycsomó olyan öltözködési stílus is, aminek semmi mögöttes tartalma sincs, csak ruhák, ennyi.


Az lenne a legjobb, ha megtalálnád a SAJÁT stílusodat, nem pedig másokat kopíroznál. Egyrészt, ami Pistikének jól áll, az nem biztos, hogy Ödönkének is jól fog állni. Ráadásul nem biztos, hogy menni fog a személyiségedhez. Ha gondolod, használd inspirációnak a csajszi stílusát, de alakítsd a saját alkatodhoz és vidd bele a saját egyéniségedet! De összességében szerintem az lenne a jó, hogyha nézelődnél, tájékozódnál és máshonnan is inspirálódnál. (Tippre a csaj stílusa grunge, de mérget nem ennék rá.)

2014. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!