Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok igazán feszes...

Hol találok igazán feszes nadrágot?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy nem tudok sehol sem olyat venni, ami nem kezd el buggyosodni a térdénél vagy a fenekénél pár felvétel után. Vagy az én lábaimmal van a gond, és túl vastagok? Pár hete vettem a Tallyban 7e Ft-ért egy fekete nadrágot, amit ma már nem vettem fel, mert annyira lógott rajtam. Jeggingst nem akarok, igazi nadrágot szeretnék.

2014. okt. 10. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, hogy buggyosodik, mert ahogy mozogsz, nyúlik az anyag. Ha egy helyben állnál egész nap, nem buggyosodna.

Mosásnál vissza is megy a helyére, de a mai nadrágok már nem normális anyagból vannak, hanem gagyi vékony sztreccses vacakból. Mindenhol ilyenek vannak, igazi farmert max. a Levi's-ben talál az ember. Az meg megfizethetetlen...

2014. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!