Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szbású ruhákat tudtok...

Milyen szbású ruhákat tudtok ajánlani körte alakra?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és az osztálytársaim igénytelennek neveztek, mert bő pólókat hordok (nem tudom hogy ez mitől igénytelen, ha egyszer minőségi ruhák és amúgy tök ápolt vagyok) a lényeg az, hogy rettenetesen széles csípőm van (már próbáltam leadni, 15 kilót fogytam, most 176 centihez 60kg vagyok, ami szerintem nem olyan vészesen nagy túlsúly, már csak pár kilót akarok fogyni) és nem tudom kihangsúlyozni a keskeny derekamat, mert nem találok olyan felsőket amik elég hosszúak (mint elmlítetem nagyon magas vagyok) és széltében sem lógnak rajtam. Mit ajánlotok?

2014. okt. 6. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress tovább, esetleg próbáld meg a turit vagy sportboltokat, a többi üzletben minden cucc egyforma egy adott évben. A súlyod teljesen rendben van.
2014. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem sok az 60 kiló ehhez a magassághoz, csak a mai fiatalok elég gonoszak. :( Olyanokat is hallani, hogy kicsúfolják azokat akinek nincs airmax-je meg ilyenek. Ne törődj velük, az számítson ami neked tetszik.

Szerintem nézegesd meg a neten az olyan hírességeket akiknek széles csípőjük/körte alakjuk van (pl Kim Kardashian stb.) és hátha ihletet kapsz az ő stílusukból.

2014. okt. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!