Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyobbak a melleim az átlagná...

Nagyobbak a melleim az átlagnál /160 cm vagyok, mellbőségem 110 cm/. Hogy tudnám elérni, hogy optikailag kissebbeknek látszanak? Melyen ruhát viseljek? Nyakláncot hordhatok? Ha igen, milyen hosszúságút?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
A fekete karcsúsít és eltakarja a nagyobbnak látszó dolgokat. A függőlegesen csíkozott ruhadarabok szintén. Nyaklánc ügyben nem tudom sajnos:S
2010. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a fekete ruha tényleg jó ötlet, illetve a sötétebb színek:) melltartóból pedig simát vegyél, tehát ne legyen túlzottam szivacsos:)

persze hogy hordhatsz nyakláncot...szerintem mindegy milyet:)

2010. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fogyásra nem gondoltál még?

110 cm szélességgel gondolom nem csak a melled nagy.

2010. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
V-kivágás és blúzok (mélyebben kigombolva)
2010. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szívasd le a felesleget és ad nekem :D
2010. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

18:22 - Igazad van, le is fogyhatnék, de az alakomhoz képest is nagyok a melleim. A fogyással meg az a helyzet, hogy pajzsmirigy problémáim vannak- gyógyszert is szedek, így nem a táplálkozás miatt vagyok meghízva. 160 cm és 65 kg vagyok. Szerinted annyira kövér?


18:55 - Szivesen! Szivesen! Szivesen! Tessék! :-)

2010. jan. 22. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy tűl kövér, csak kicsit husi! :) Ez néhány embernek jól áll.:) Ha fogy nál még nagyobbnak tűnne!
2010. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A Triumphnak van két féle melltartója: Comfort Minimiser és a Ladyform Soft. Ezek a szabásuknak köszönhetően optikailag kicsinyítik a mellet. Egy számmal kisebbnek látszik benne a mell.

De a lényeg, hogy a melltartó mérete megfelelő legyen!

2010. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Keress olyan partnert, aki értékelni tudja.

Így még örömforrás is lehet számodra.

Hordj jó minőségű melltartókat.


És azonnal add meg a telefonszámodat.

2016. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!