Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok mellbőségem...

15 éves vagyok mellbőségem 78A. Nincs valami jó módszeretek, hogy elérhessem a 80-85 A/B-t?

Figyelt kérdés

Milyen módszerrel lehet nagyobbítani?Gyógyszer kilőve(nem mérgezem magam!)

Olcsó de jó módszereket keresek, de nem nagyon találok. Segítsetek!

Köszii.


2010. jan. 31. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Mért akarsz ennyi idősen ekkora melleket?:O

Nincs módszer mellnövelésre,az nő magától

2010. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1.nek. De vannak mellizom tornák v mik. Attól lehet h nő. guglizz rá!
2010. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

laposnak érzem magam és ha belenézek a tükörbe azt is látom.

Nyáron szar felvenni top felsőt mert nincs mellem. :(

osztályomban 20ból 16 fiú és 4 lány van és a fiúk többsége engem szekál hogy milyen kicsit milyen gáz..

mert a többi 3csajnak 80 fölött van..de abból 2 csaj egy jó nagy qurva. xD

én nem akarok az lenni de elakarom hitetni a srácokkal hogy.. van..:D


Azér köszi :)

2010. jan. 31. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:

tisztázzuk, nincs olyan mellbőség, h 78A... van olyan melltartóméret h A de a 78 nem passzol melltartómérethez, azok 5ösével vannak. van olyan mellbőség h 78 de oda nem kell A...

amúgy meg ne aggódj, fog az még nőni magától is!

2010. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hízzál meg, akkor lesz majd 85-ös, de talán 95-ös. Ugyanis az nem a mell nagysaágát jelenti, ezt illene már megtanulni-.-'
2010. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
olvastam már vmeik válaszba h mellmasszázzsal..
2010. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs ilyen módszer!Gondolj bele akkor minden nőnek 80/B feletti lenne a mérete. xD

Nekem is az egyik legkisebb az osztályban a mellem,de nem zavar,mert formás.Amúgy 75/B,szerintem pont jó,meg még nőhet is.


Amúgy bírnám 16fiú mellett 4lány..hm:) élvezném:P De nálunk fordítva van 24ből 6fiú,18lány.

15/L

2010. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 80 vagy 85 a mell alatti körfogatot jelenti, tehát ezt úgy tudnád megnövelni, ha szélesedik a hátad, de ettől még maga a mell nem lesz nagyobb. A mellizom tornát felejtsd el, attól csak kisebb lesz a melled -ezt tapasztalatból mondom. Amúgy ez emberi test 21 éves koráig fejlődésben van,tehát elvileg még nőhet. Addig pedig push up melltartó, ha nagyon zavar az osztálytársaid hülyesége, bár ezekkel ne foglalkozz, gondolm amúgy sem az osztályból akarsz fiút találni magadnak. Abban a korban vannak, hogy szekálják a másikat, velem is folyton ezt csinálták, csak engem meg az alacsony termetemhez képest túl nagy mellem miatt cikiztek (158 cm, 45 kg, 70 C-s mell).
2010. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!