Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözködjek nőiesebben?

Hogy öltözködjek nőiesebben?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy nem tudom kombinálni a ruháimat, nem értek a divathoz, és valahogy sosem tetszenek magamon a ruhák, így nőiesnek sem érzem magam. Ezen szeretnék változtatni. Tudnátok tippeket adni? Milyen kiegészítőket, milyen fazonú ruhákat ajánlotok, milyen cipőt ami nőiesebb?! Úgy érzem semmi sem áll jól rajtam, pedig mindenki mondja hogy az ilyen alkat a legjobb, mert minden jól áll.. Én valahogy nem így látom. :/ (magas (179), vékony testalkat 21/l) :)

2014. szept. 25. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Ilyen kérdés volt már vagy egy tucat. 21 évesen azért már illene tudni öltözködni.

Olyan ruhát viselj, ami kiemeli az alakodat, és nem csak lóg rajtad. Ez a nadrégra is vonatkozik. Viselj magassarkút - mem baj, hogy amúgy sem vagy alacsony, 6-7cm-es sarok simán belefér. (ha eddig nem hordtál pont jó, hogy jön a csizmás időszak. Száraz időben egy magassarkú csizmában sokkal könnyebb megtanulni járni mint egy körömcipőben)

Sminkelt szolidan, emeld ki ami szép az arcodon.

Nagy vonalakban ennyi.

A Te testalkatoddal csak Te hibázhatsz, mert szerintem is jól állna Neked minden nőies ruha/cipő, ha megtanulod viselni őket.

2014. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
71%

Ha van rá pénzed, akkor én azt tudnám ajánlani, hogy szín szerint kombinálj, az mindig rohadt jól néz ki :)

Pl egy rózsaszín nadrág fehér pólóval, rózsaszín blézerrel és rózsaszín magassarkúval. Nem sorolom fel az összes színt, képzeld magad elé :)

Vagy nekem nagyon tetszik a következő párosítás is:

terepmintás nadrág/szoknya fehér trikóval, egyszerű nyaklánccal és magassarkúval.

Leggings tunikával vagy olyan pólóval, ami a feneket takarja, mert a leggings ugye nem nadrág! Természetesen magassarkú.

Viszont az örök alap darab a kék farmer, az megy mindenhez. Abból igyekezz olyat kiválasztani, ami igazodik az alakodra, nem csak áll rajtad, ahhoz vehetsz bármit. Pólót, hosszított pólót, pulóvert.

Télen is hordhatsz szoknyát, ha mondjuk felveszel hozzá egy vastagabb harisnyát illetve pólót.

2014. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A sok besavanyodott, elhízott, igénytelen tramplinak köszönöm a lepontozást. Persze megindokolni egyikőtök sem tudja, ahoz egy növényénél magasabb IQ kéne.
2014. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat! Külön köszönöm a #2-es válaszolónak! :) Sok hasznos dolgot írtál!
2014. szept. 26. 07:22
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

"Persze megindokolni egyikőtök sem tudja, ahoz egy növényénél magasabb IQ kéne."


Meg tudom indokolni.

Én azért pontoztalak le, mert kioktatóan egyből azzal kezdted a választ, hogy 21 évesen tanuljon meg már öltözködni. Tehát még csak nyomokban sem feltételezhető a jószándék a válaszban. Meg egyébként egy 179 centis nőnél én soknak érzem a magassarkút, mert úgy fog kinézni, mint egy zsiráf. Én 173 centimmel sem hordok, bár, ha kisebb lennék, akkor sem, mert utálom, és inkább szeretek trampli lenni, de ez már nem tartozik a kérdés tárgyköréhez.

De egyébként a pontszámot látva, nem egyedül csak én pontoztam...

Viszont adok egy jó tanácsot: tojd le a pontozást és boldogabb életed lesz. :))

2014. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg ha saját bevallásod szerint is trampli vagy, akkor ne bírálj olyan válaszokat, amik csinos/nőies öltözködésre bíztatja a nőket. A zsiráfos duma meg baromság - a párom 174, és a 13cm-es magassarkújában sem nézi senki zsiráfnak. Ez csak egy béna kifogás a részedről.
2014. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a nem hasznos és a te ízléseddel nem egyező között van különbség. Persze a növényeknél fejlettebb szinten...
2014. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!