Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözek nöiesebben? Az...

Hogy öltözek nöiesebben? Az elegáns az nöiesnek számít?

Figyelt kérdés

Ha szükséges küldök képet!


Kerhetnék tanácsokat, hogy lehetek nöies, es vonzóbb?

Fiúkat milyen ruhák vonzanak? Persze nem kr..ás öltözködésre gondoltam! :)


Elöre is köszönöm a segítséget! :)



2014. aug. 26. 18:17
 1/9 anonim válasza:
nekem küldhetsz képet:)
2014. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szivesen segitek, írj! ;)
2014. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Blúzok, blézerek, nem farmer nadrágok, csíkos pólók, letisztultabb szabások. Kevesebb minta, ami van, az határozott, egyszerű.
2014. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha nem farmer akkor milyen (szinű) anyagú nadrág?
2014. aug. 26. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:

A farmer alatt a hagyományos kéket értsd.

Egy fehér, színes vagy fekete is nagyon elegáns tud lenni, ha jó színe van, és nem kopott.


[link]


Pl ez szerintem anélkül a borzalmas öv nélkül egy elegáns de nőies fazon, ha fehér inget veszel hozzá akkor irodába is, ha egy lazább pólót akkor meg bulizni is jó.

A csillogós de gyagyi anyagok helyett igyekezz természeteset választani, mert annak szebb az esése.

2014. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szívesen segítenék, ha gondolod küldj képet.
2014. aug. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ruhák: Először is nézz utána, hogy melyik típusba tartozol: [link]

Én pl. tél típus vagyok, és nagyon szeretem az erős, telt színeket. Sok sötétzöld, indigókék ruhadarabom van. Mivel ezek, főleg az indigókék,m annyira telt színek, hogy önmagában is elég hangsúlyosak, ezért általában kerülöm a mintákat, Pl. az indigókék felsőm egy pöttyös kardigánnal már túl sok lenne, egy egyszínűvel még nem néz ki furán. Azt is vedd figyelembe, hogy milyen a testalkatod, a különböző testalkatoknak különböző szabású ruhák állnak jól: [link]

Tehát színek, kombinálhatóság, testalkat! Ezek már sokat dobnak a megjelenéseden! Kombinálhatóság szempontjából én úgy csinálom, hogy vannak alapdarabok, pl. egyszínű pólók, rövidnadrág, egyszínű garbók, harisnyák, stb. amiket a boltban (kínai, LIDL, ahol leárazás van, stb.) olcsón veszek, és vannak hangsúlyosabb, egyedi darabok, amiket varratok.

Cipő: Legyen tartós, ne legyen csilivili flitteres, habosbabos csoda, csak egyszerű. Nekem 1 pár balerinám, szandálom, mokaszinom van, ezek mind egyszínű feketék, és tartós darabok. Van egy sportosabb cipőm is, meg ilyen nyári kényelmes, vízhatlan. Őszre most akarok bokacsizmát venni, télre van magassarkú (nem tűsarkú!) és lapos is. Fontos, hogy tartsd a cipőidet tisztán, ne legyen koszos/saras/latyakos, kiboxolva sokkal jobban néz ki, mint natúrban, erre ne sajnáld az időt! Ha rendbe téve teszed le este, reggel már csak elő kell venni, és indulásra kész vagy!

2014. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem ahhoz,hogy nőiesebb nő legyél meg kéne találnod magadban az előnyöket és úgy öltözködni.Nagyon sok ilyen oldal van ahol tanácsokat adnak.
2014. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :)

Utána olvastam és meg néztem mindent amit javasoltatok van egy kepem a dologrol, de még gondoloodom! :)

Ha haladtam vmire akkor ini fogok! :))

2014. aug. 30. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!