Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » "kibővült" a nadrágom, miért?

"kibővült" a nadrágom, miért?

Figyelt kérdés
két hete vettem egy csőnacit, nagyon passzolt rám, még örültem is, hogy a nem túl nőies alakomra találtam gatyát. erre mikor hazahoztam és ki lett mosva, és felvettem, lógott rajtam, főleg a fenekemnél, és nem úgy állt rajtam, mint a próbafülkében. nem fogytam (sajna..) szóval nem ez lehet az oka. lehetséges, hogy a mosás miatt nem összement, hanem kibővült? vagy ez miért lehetett? help

2014. szept. 14. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

a farmerok nem maradnak olyan állapotban, mint amikor felpróbálod a próbafülkében, sajnos ahogy viseled, az anyaga kitágul/kinyúlik egy kicsit.

ez olyan, mint amikor a cipő is kitágul hordás közben

2014. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom sztreccses a csőnacid. Ezekre jellemző, hogy mosás, hordás után engednek egy kicsit. Én fiúként is olyant szoktam venni mindig, ami a boltban egy kicsit szorít, tehát fullra feszül. Mosás után pont jó lesz, még mindig feszülős marad, de már nem szorít. :)
2014. szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem farmer, hanem sztreccses, ahogy a második válaszadó írta. akkor ezt megszívtam :( az üzletben pont kényelmes volt, most meg állandóan lecsúszik, hiába veszek övet, kényelmetlen mert nem passzol rám :-//

köszi a válaszokat

2014. szept. 15. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!