Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnám megnagyobbítani...

Hogyan tudnám megnagyobbítani a nadrágom derekát?

Figyelt kérdés
Sikerült nagyon jól kiszaggatnom egyik régi gatyám de sajnos kicsit szűk a dereka... pár centit szeretnék nagyítani rajta van ötletetek?
2014. júl. 29. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak kicsit szűk akkor meg lehet toldani, de azt nem igazán lehet úgy, hogy ne látszódjon. Nekem is van ilyen nadrágom, nem sokkal lett nagyobb, de így már kényelmesebb. Két oldalon a varrást fel kell bontani (vagy lehet ott is, ahol az öv bújtató része van és ha azt visszavarrod rá, akkor annyira nem látszik) és egy hasonló vagy ugyanolyan anyagot bevarsz oda mint egy ilyen éket. Szerintem teljesen észrevétlen nem lesz, de egy öv talán eltakartja, de egy póló biztosan, ha nem tűröd be.
2014. júl. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vidd el egy varrónőhöz, szerintem ő biztosan meg tudja csinálni.
2014. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!