Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől lett olyan a nadrágom?

Mitől lett olyan a nadrágom?

Figyelt kérdés

Házibuliban voltam, havernál és ahogy hazajöttem az egész nadrágom ilyen sárgás földbarnás színű volt hátul. Eredetileg fehér

(beszarós poénok egy ideig viccesek, de csak mértékkel. :D)


A buli ilyen grillezős dolog volt, utána meg zene, tánc, pia, miegyéb. Szabadtéren volt megrendezve, és hajnali 2 körül eleredt az eső. Akkor bevonultunk, és kissé le is ült a dolog. 3 körül elmentünk aludni. Nem rúgtam be, meg ilyesmi. Nem sokat ittam. Fogalmam sincs mitől lett olyan a nadrágom, amilyen. Egyik haverom csúnyán kész volt, őt végig kellett támogatnom a sáros kerten, csak arra tudok gondolni, de akkor nem értem, a pólóm meg a nadrágom eleje nem olyan. Egyébiránt ötletem sincs, meg észre sem vettem a dolgokat, amíg le nem vettem a nadrágom. Tudom, kevés adat... De hátha, nagyon érdekelne. Ötlet esetleg, hogy mitől lett olyan?


(Képet nem tudok csatolni, már mosásban van. Ha nem jön ki belőle, akkor csatolok majd.)


18/F


2014. júl. 28. 09:54
 1/5 anonim válasza:
szerintem bele ültél a sárban! :D erre tippelek.
2014. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez lehetséges. Ahogy támogattam a haveromat, többször le kellett hajolnom/guggolnom, meg minden. :D De nem emlékszek ilyenre, hogy beleültem volna a sárba. :D De lehet, hogy igazad van.
2014. júl. 28. 10:04
 3/5 anonim válasza:
vagy bele ültél egy griles tálba, ha sárgás, akkor meg piàba, lehed kidölt, és csüccs bele :D
2014. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy piába ültem volna, mert az feltűnt volna. De ez a grilles dolog nem hülyeség. :D Lehet, hogy kifolyt a leve, vagy ilyesmi. Amúgy nekem még olyan tippem volt, hogy az esővizes nadrágommal esetleg hozzáértem a falhoz, és festék tapadt rá. De az szerintem nem így nézne ki.
2014. júl. 28. 10:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az ülőalkalmatosságod fából volt és nyirkos az is megfoghatta. De az is lehet, hogy nekidűltél valami mérsékelten rozsdás dolognak.
2014. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!