Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is nagyon sok...

Szerintetek is nagyon sok nadrágom van és önző vagyok amiért ma is kértem egyet?

Figyelt kérdés
5 db farmerem van, ami jó rám, ezen kívül még kb. 5 van, amit a nyáron kihíztam, mert 51-ről 56 kg-ra híztam és a csípőm szélesedett, az egyik nadrágom meg teljesen kinyúlt, szürke volt és imádtam, ezért ma kaptam egy szürke jegginget. A nővérem beszólt, hogy neki egy farmere van, mégis én kapok, pedig ő is kapott volna, csak nem kért, ami szerintem egyébként már igénytelenség, mert kaphatna, csak nem kér. Aztán beszólt, amiért p.csa gatyát kaptam, pedig ez áll nekem jól, nincs ki belőle semmim, magas derekú, szóval nem fázok meg benne, ő mégis folyton csesztet, mióta megkaptam ezt a nadrágot. Most ez az 5 db. nadrág tényleg olyan sok? Mert szerintem a 16 éves lányok nagy részének ennél is több van, szóval nem értem, miért kell emiatt cseszegetni. Meg azért is beszólt, hogy csak divatozok, azért veszek feszülőset, pedig ez nem igaz, a magas, vékony lányokon ez mutat a legjobban, nincs értelme bő szárú gatyákba elrejtenem a vékony lábaimat. Meg azzal is bántott, hogy milyen anorexiás vagyok, pedig én rengeteget eszem és nem tehetek róla, hogy ilyen vagyok, és akkor már miért ne vehetnék tapadós nacit? Szerintem csak irigykedik, mert ő idősebb, mégis 165 cm és 60 kg, én meg 2 évvel fiatalabb vagyok nála, mégis 176 cm és 56 kg vagyok. Szerintetek melyikünknek van igaza? 16/L

2014. szept. 7. 16:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, a ruhái nem érdekelnek, csak nagyjából az egész élete, éretlen vagy és gyerekes.
2014. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!