Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki az hogy ha...

Szerintetek ciki az hogy ha egy fiú fel vesz egy szűk nadrágot?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 21:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy neked tetsszen, amibe szeretsz lenni, én hordok harisnyát pl mit a nők, az elég szűk, pedig harisnyanadrág nem szokványos, de hordanék bőr leginset is, de túl kirívó lennék és megbámulnának, ezért nem hordok, de szeretnék. Ilyen farmer nadrágba simán lehet járni.
2014. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan jól kiadja a pasik lábát. Szeretem ha ilyet hordanak.
2014. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
Pontosan! Vegre egy normalis gondolkodasu ember a sok b..zizo beteg ovodasszintu kozott, akik szinte reflexszeruen ravagjak a primitiv valaszt mint inkabb a logikat keresnek..
2014. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt hordjon az ember amit akar..nehogy már attól legyen valaki meleg..és ha az is, kinek fáj? durva, hogy az embereknek mennyi idejük és energiájuk van idegenekkel foglalkozni :D nem is értem honnan szerzik..
2014. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!