Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki az hogy ha...

Szerintetek ciki az hogy ha egy fiú fel vesz egy szűk nadrágot?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Aha, kicsit langyi hatást kelt
2014. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Szeeintem akkor a társadalom azt gondolná, hogy az illető bu*i. Inkább a testhezálló, mint a szűk. :)
2014. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Undorító, főleg ha az ülepe lötyög. Mint aki befosott :"D
2014. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Ha ennyire szűkre gondolsz, az vérciki és egyből arra gondolnék, hogy langyi a gyerek, mivel régebben ők hordták ezeket, csak "valamiért" ez is szépen eldivatosodott:

[link]


De ha ilyenre gondolsz, az jól néz ki:

[link]

2014. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Ha egy esti előadásban balettozni fog akkor nem ciki. De ha csak úgy simán felvesz egy szűk nadrágot, nos... tényleg olyan mintha homár lenne, vagy mintha befosott volna.
2014. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, én néha szoktam, ha nem is szűket de olyat ami a lábszárnál pl már azért tapad. Szerintem kezd divatba jönni + kihangsúlyozza a felsőtested.
2014. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. 5 évvel ezelőttre való kérdés. Ma már azok is abban járnak, akik anno a leghangosabban b*ziztak... Ez van.
2014. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát..nekem mindenesetre nem jön be, de tényleg attól függ, hogy mennyire szűk.
2014. szept. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki. És ettől senki sem lett melegebb sem hidegebb.


Hol lehet ilyen nadrágokat kapni még?

2014. szept. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%

H es M ott vannak, tobbek kozott en is ilyeneket hordok, egyreszt htalom a 60-as evek divatjat, masreszt szeretem erezni, hogy van rajtam valami es mondjuk telen nem szalad fel a seggemig a hideg, harmadreszt pedig husz eve testepitek es nem azert, hogy eldugjam a vegeredmenyt egy betyar oltozet ala!

Amugy en sok langyit latok, de erdekes mod pont ok nem viselik ezt a fazont!

Ezt csak tanulatlan b..nko, parasztok allitjak csupan divatbol, de erdekes, hogy nekem meg senki nem merte a szemembe mondani, meg csak furan sem neznek ram...

2014. szept. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!