Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az UGG csizma? és...

Milyen az UGG csizma? és miért akarnak sokan olyat?

Figyelt kérdés
:)
2010. jan. 17. 02:40
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Szerintem baromi jók :DD

És ki belinelte a képet ( aza lány ) nagyo tetszik

Ugyon olyanom van csak rózsaszínben (L)

2010. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

az iylen nekem sem tetszik:

[link]



viszont ez ami a csajon van jól néz ki:

[link]


[link]


szerintem ez is oylan dolog hogy van akihez illik van akihez nem:) nemde??

2010. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
47%
10:52-vel értek egyet.az 1.linkben levő nekem se jön be,de a 3.nagyon.olyat lehet h.veszek is
2010. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
42%
Én voltam Londonban és a kiscsajok nagy részén (12-15 évesek) iylen csizma szerű képződmény volt -krvß'ra undi-
2010. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Az utánzatokkal pedig vigyázni kell, mert tönkreteszik a lábat..

[link]

2010. okt. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Ez kiba... ronda sztm 10/L

Egyébként meg mindenki ismeri a "csúnya szavakat" akor miért nem lehet őket használni?!

2010. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Ha nekem nem tetszik vmi akkor azt nekem kínzás hordani akár mien meleg ha nem érzem magam benne jól.
2010. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:

2010-12-18 17:21-nek:azért, mert a mai világban már majdnem mindenki használja a csúnya szavakat, nem kell mindenkinek. Aki intelligens és ad valamit magára, nem beszél így. Ez nem érv, amit írtál!Ennyire elszáll ez a világ...:(

Egyébként a kérdéshez:egy VALÓDI UGG igenis 50.000 Ft!Ha az ember Amerikából rendeli, 120 és 300 dollár között mozog az ára...És igen, ez szerintem is típus kérdése, kinek tetszik, kinek nem. Igaz, hogy nem a legnőiesebb darab, de kényelmes, meleg, bár mint írták sokan, ez nem elég érv annak, akinek nem tetszik, mert az nem is érezné benne jól magát. Nekem tetszik, és nem csak azért, mert divat. Még nincs, de szeretnék egyet a félévi bizonyítványomra. És Converse-m sem azért van, és nem azért tetszik, mert divat, hanem mert NEKEM tetszik.

Persze millió helyen lehet kapni UGG hamisítványokat, néhol még a címkét is rávarrják, vehetsz pár ezer forintért is, de az egyáltalán nem biztos, sőt, 100%, hogy nem olyan jó, mint a valódi.

Remélem, tudtam segíteni!:)

És bocsi!!

2011. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Igen láthattatok 6-8000-ért de azok nem eredeti uggok:) Amúgy meg nem 50000 hanem 20000!!:) De mind1 én ha vennék biztos nem eredetit vennék hanem mondjuk a retróba láttam egy tök jót!!(de itt magyarországon mindenkinek,pontosabban a gazdagabbaknak az a lényeg hogy minnél márkásabb, drágább legyen) Nekem sem teccik annyira ez a csizma, de jövő télen(nem uggot)én is veszek egyet, mert tényleg kénye4lmes és meleg!!! :D
2011. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

szerintem is a többség határozottan hülyén néz ki. de ez nekem nagyon is tetszik : [link]


nem tudom ilyet hol tudnék venni

2012. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!