Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az UGG csizma? és...

Milyen az UGG csizma? és miért akarnak sokan olyat?

Figyelt kérdés
:)
2010. jan. 17. 02:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
83%

ez

[link]


és nemtudom, nekem nem kéne, pedig csaj vagyok

2010. jan. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
83%
Az emberek könnyen befolyásolhatók. Ez a divat és ezt akarják, nem számít hogy ronda és még krva drága is.
2010. jan. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
75%

Kényelmesebb és melegebb is,mint az eddig divatos csizmák.

Ahogy megnéztem a képeket,ezek a fazonok 30-40 évvel ezelőtt voltak divatban,illetve az idős nők hordanak ilyent.

2010. jan. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
66%
Hát felőlem lehet kényelmes meg meleg, fel nem venném nem tetszik
2010. jan. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
67%
Hát nekem tetszik mondjuk itthonra. Mert én fázós vagyok és jó lenne egy ilyen meleg csizma itthonra. De utcára semmiféleképpen nem húznám fel. Arra hogy csak itthon hordjam nagyon drága. Na, meg hát amúgy is.
2010. jan. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
43%
én se venném fel,de most nagyon trendinek számít.eddig a converse cipő volt a cool,most ez..
2010. jan. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

ez pl.tetszik...

[link]


de mivel alacsony vagyok,nekem ez nem ideális..olyan ormótlanul állna nekem...:O kell h.egy kis sarka legyen...

2010. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
53%
sztem rondaaaaaaaaaaaa :D
2010. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
68%
Nekem tetszik ,van is egy belőle.CSőszárú gatyával jól néz ki ,kényelmes,meleg és Angliában nagy divat ,ott szinte mindenkinek van ,és ott több félét árulnak ,és sokkal jobbakat ,pl nekem se olyan mint amilyen a képeken van ,hanem nekem megkötős.De az angolok divatja más mint a magyaroké ,mert az angolok széles látokörűek ezen a téren ,a magyarok meg eldöntik h vmi szép meg jo ,és onnantól csak az tetszik nekik...:/ nem akarok megbántani senkit ezzel ,de tapasztalataimm szerint igy van. 17/L
2010. jan. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
83%

szerintem is csúnya.

kicsi koromban ilyen lábakat rajzoltam az embereknek.

mikor először megláttam az egyik sulis divatp_csa lábán, elneveztem rajzoltcipőnek. azóta az egész osztályom így hívja. x)


17/L

2010. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!