Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az UGG csizma? és...

Milyen az UGG csizma? és miért akarnak sokan olyat?

Figyelt kérdés
:)
2010. jan. 17. 02:40
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
58%
Az eredeti UGG csizma akár 50.000Ftba kerülhet. És én eredetit vettem 50-ért. Amit 5-10 ezerért vesztek az hamis UGG csizma, mert mint azt tudjuk, az UGG az nem egy fajta, hanem egy MÁRKA! Szóval azok amik nektek vannak, azok utánzatok. :)
2010. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
49%
Jah és még anyni, hogy az eredeti UGG csizmára rá van írva, hogy UGG átul a sarkánál. Persze már az is megtanultál ráhamisítani... :/
2010. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
55%

ma 13:13

miből gondolod, hogy utánzatok?? senki nem írta hogy mennyiért és hol vette -.-

2010. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Ez meg mi? Úgy néz ki ez a csizma mint egy magasszáru szobapapucs:D

Egyébként meg a kérdés úgy szólt hogy mi a fa sz az az UGG csizma...nem úgy ahogy most van.Valaki belenyúlkál biztos a kérdésekbe.Majd a kezére csapok...:D

2010. jan. 17. 13:59
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

Az UGG csizma az a nagy, azthiszem velúr az anyaga.Nagyon meleg és praktikus viselet a téli hideg időben.

Amikor divatba jött tél elején nekem se tetszett, egyenesen visszataszítónak találtam, de mostanra beleszerettem.Szerintem egy csőnadrággal és egy szép, a csizmához illő kabáttal tökjó.Nekem nincs,d e szeretnék egyet, mivel gyalog járok iskolába, 25 perc az út, de mire beérek a szemem fehérje is fázik.Hiába van rajtam 2 zokni vastag csizma stb.És ez elvileg (bár nem tapoasztalatból mondom, csak hallottam másoktól) nagyon meleg, és szerintem jól is néz ki.De megértem, hogy ah vkinek nem tetszik, de engem befolyásol az, ha a divat ez diktálja.Azért tetszik, mert tetszik, nem mert divat.:DEz msot értelmes, de azért remélem értitek.

De a szüleim sajnos most egy 5-6000ftos db-ot se tudnak megengedni magunknak, úgyhogy erről lemondtam:DLegalábbis idén:P

2010. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

akkor te még egész fiatal lehet utolsó:)

Férfiaknak is van ilyen csizma? :D nekem mondjuk inkább olyan zokni kéne amibe fűtőszálak vannak beleszőve..:D

2010. jan. 17. 17:18
 27/42 anonim ***** válasza:
2010. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

tudjátok ki a Horváth Tamás ugye??

(a csillag születikbe volt.)

na neki van UGG csizmája. és mit ne mondjak nem néz ki jól egy pasin. bár ő amúgy is egy selyemfiú xD

2010. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
38%

O.társamnak van, eredeti. -.- (Márkamániás a kiscsaj.) de sztem baromi ocsmány egy csizma. :D

Tényleg: Magasszárú szobapapucs! (Ez tetszik XD)

2010. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
54%
Ez lenne az??? Én se tudtam mi az az UGG-csizma, de már látom, hogy nem neke m találták ki csakúgy mint a balettcipőt sem. Esetleg ha 10 cm-vel magasabb volnék és 10 kg-val súlyosabb (158 vagyok, 46 kg), akkor talán szóba jöhetne. Így úgy néznék ki benne mint egy kerti törpe.
2010. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!