Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy ilyen cipő...

Szerintetek egy ilyen cipő elfogadható lenne egy 15 éves lánynak? (bővebben lent, magassarkú)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valamelyik nap a suliba vásárlás közben megakadt a szemem egy ilyen cipőn: [link] csak kisebb sarokkal. Szóval ki szeretném kérni a véleményeteket, hogy egy 15 éves gimnazista lánynak ez évnyitókon, iskolai ünnepségeken stb. mennyire lenne elfogadható. Nekem nagyon megtetszett a stílusa :)

2014. aug. 14. 15:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi baj ezzel, de ne iskolai ünnepségre
2014. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Hát én imádom a magassarkúkat, és nem bántásként, de én ennél elegánsabb cipőben járkálok a kár suliba is, de én sok emberen látok ilyet ünnepségeken, és jól áll nekik. :) Szóval mindenképp vedd meg, főleg ha neked tetszik, mert az a lényeg, hogy te jól érezd magad benne.
2014. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A sarokmagasság oké,de ilyet utcán szoktak hordani,az ofőmnek is ilyen cipője volt két éve.Inkább ilyet vegyél ünnepekre: [link]
2014. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Igazából nem vagyok oda a körömcipőkért, valahogy furcsán érzem magam bennük, és nekem furcsán is néznek ki, de ez valahogy megtetszett, pedig alapból hijj de nagyon utálom a magassarkúkat :)
2014. aug. 15. 15:02
 15/16 A kérdező kommentje:
Kedves 12-es, nem veszem bántásnak, én alapból nem szeretem a magassarkúkat. Én tökéletesen meg vagyok az acélbetétes bakancsommal és a sportcipőimmel, így nekem valahogy evidens, hogy nem az elegáns felé hajlok, hanem inkább a sportos, rockos, metálos stílus felé. Így nekem ez bővel elég elegáns. :) Egyébként csak gondoltam szólok, hogy legyen elképzelés a stílusomról, és ahhoz mérten is lehessen válaszolni. :)
2014. aug. 15. 15:06
 16/16 anonim válasza:
Ha amúgy nem szereted a magassarkúkat, akkor meg tényleg mindenképp vedd meg. :) Ahogy elképzelem, ez menne is a stílusodhoz. :D (12-es voltam)
2014. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!