Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegáns fekete cipő, ami nem...

Elegáns fekete cipő, ami nem magassarkú? Szombatra muszáj találnom valamit!

Figyelt kérdés

Szombaton meg kell jelennem, a ruha már megvan (ilyesmi, csak az ujja chiffon: [link] de a cipővel bajban vagyok. Amúgy is magas vagyok, ha felveszek egy magassarkút 190 cm leszek.

Mit javasoltok? Arra gondoltam, hogy ha találnék egy olyan balerina cipőt, amit fekete szalaggal lehet kötni, az jól mutatna hozzá. Pl. ilyet: [link]

Vélemények?


2014. jún. 25. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

a ruhát nem lehet látni..


cipő: az ilyen balerina cipő nem biztos, hogy jó, nekem van egy fekete topánkám, nem magas sarkú (a 177cm-mel hasonló cipőben járok mint te, plusz a nyakam törne benne) de nem is ez a nagyon lapos talpú, viszont az orránál van keresztbe egy csatt szerű diszítés, nagyon elegánsan néz ki (nem bőr, de vízálló) és sima kínaiban vettem anno..


szóval vedd nyakadba a várost és a kínait, vagy ha van pénzed Deichmanra akkor egy pár elegáns cipő a kínálatból:



[link]


[link]


és két ék talpú cipő, 4 centis sarokkal (a nem tesz magassá, viszont alakít a testtartáson méret)


[link]


és én most ezt a hüvősebb napokra cipőt néztem ki magamnak, csak nem volt az üzletben már:

[link]

2014. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Én is 177 vagyok :) köszönöm a képeket!

2014. jún. 25. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

így már jó a ruha, és ehhez akár egy kisebb éktalpú szandál is elmegy (megintcsak Deichmanos példák)


[link]


[link]


(inkább az első, de hasonló ruhát láttam már a második szandállal is)


igazából ehhez a fajta ruhához pont olyan cipő kell ami mindenképpen emel a sarkadon, nem teljesen lapos. (ezekre a nagyon laposakra is mondják már nem egészséges)



képet nem tudok mutatni, de ugye a tűsarkúban sokkal "nőisebb" lesz az ember tartása, és ezt a hatást ezt a pár centis sarkak is kiváltják, csak kevésbé káros mértékben.


Tényleg csak azt tudom mondani hogy vedd nyakadba a cipő boltokat, mert tuti hogy vannak hasonló cipők.

2014. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


(az utolsó szandált - a pullandbeareset csak 80 éves kor felett ajánlom csak) :)


[link]


a többi csini

2014. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!