Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy ilyen cipő...

Szerintetek egy ilyen cipő elfogadható lenne egy 15 éves lánynak? (bővebben lent, magassarkú)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valamelyik nap a suliba vásárlás közben megakadt a szemem egy ilyen cipőn: [link] csak kisebb sarokkal. Szóval ki szeretném kérni a véleményeteket, hogy egy 15 éves gimnazista lánynak ez évnyitókon, iskolai ünnepségeken stb. mennyire lenne elfogadható. Nekem nagyon megtetszett a stílusa :)

2014. aug. 14. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fele ekkora sarokkal ünnepségekre teljesen jó. De ha ilyen 10 centis sarkú akkor elég vicces lenne...
2014. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem igazán való egy 15 éves lánynak, ünnepségre meg nem is túl elegáns..inkább olyan hétköznapi cipő.
2014. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy kisebb sarkú, kb. 5cm-es lehet, tehát a fele. Akkor szerinted jó lesz? :) Kedves második válaszoló pedig légyszíves kifejtenéd, hogy miért hétköznapi?:o Én még egy lányon sem láttam ilyet a gimiben, csak ünnepeken :)
2014. aug. 14. 15:31
 4/16 anonim válasza:
Ha csak 5 centis sarka van, akkor szerintem ünnepségekre jó
2014. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez a sarok se nagy,látszik hogy oké.. ehhez a cipőhöz pont jó ez, ha kisebb lenne az már ronda lenne és öreges, neked pont jó ez ünnepélyekre. Ha tetszik vedd meg, egyszer élünk :)
2014. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Jaa és ez a cipő nem hétköznapi..

Hétköznapi:sport cipő, papucs, szandál, topánka stb.. :D

2014. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)) Akkor ha legközelebb megyek, megveszem :D Amúgy nem látszik öregesnek, bár így kép alapján kisebb sarokkal elképzelve én is ezt mondanám :o. Na mindegy, majd max. ha megveszem és valakit érdekel mutatok képet ^^
2014. aug. 14. 17:19
 8/16 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, de szerintem is inkább hétköznapi. A sarka kecses, de a szabása nem olyan, mint egy alkalmi cipőnek. Azok soha nem fűzősek, hanem belebújósak, max. pánt megy rajtuk keresztbe.
2014. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A te korodban, ünnepségre inkább ilyesmit tudnék elképzelni: [link]

Vagy ha kicsit különlegesebbet akarsz: [link]


Nekem gimiben olyasmi volt az ünnepi cipőm, mint az első. Persze most, felnőttként már a hétköznapokban hordok ilyet, az alkalmi cipőim meg jóval magasabbak.

21/L

2014. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

besírok..

lehet szombathely a rossz hely, de ősszel-télen nagyjából minden második 15-16 éves lányon ilyet látok.

szerintem semmi baj sincs ezzel

2014. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!