Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában járnak oda a...

Milyen ruhában járnak oda a rockerek?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm azt mondta,hogy a veszprémi Padányi keresztény iskolában sok a rocker,(beiratkozáskor én is láttam a hosszú hajú srácokat a tablókon..)

Ugye a legtöbb rockeren,metáloson az öltözködésükben is látszik(rajtam is),hogy milyen zenét hallgat.. Pl. acélbetétes,bőrkabát,stb.. és ami legjobban érdekel.. a zenekaros pólók..pl.Iron Maiden,Slayer stb..ismerőseim szerint azokat ott nem engedik hordani,de akkor ők miben járnak? Rávesznek egy pulcsit,vagy ott nem hordják? Ragaszkodom a pólóimhoz,persze nem mindennap zenekaros van rajtam,de nem akarom leváltani a ruhatáramat.. :P A suli házirendjében annyi volt,hogy tiszta ruha,no piercing,no tetkó.. 14/L



2014. aug. 11. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

A házirend a lényeg... de nyilván olyasmit ne vegyél fel ami ilyen 666 és hasonló sátánista dolgokat ábrázol. A többivel semmi gond.

Mondjuk felénk is sok volt a rocker, de nem bandás pólókban jártak, hanem rendes rocker/dark cuccokban. Lányként én is inkább választottam a csipkés/nőies/vagányabb sötét cuccokat mint tucat bandás pólókat ami ott virít már a 7-8 éves gyerekeken is.

2014. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,segítettél ;)
2014. aug. 11. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem SL a monogramod? :D
2014. aug. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
A Slayert én hanyagolnám (és nem, is hallgatnám a helyedben, de te döntésed)... De egy mMetallica, Iron Maiden van akinél elmegy... Mondjuk engem a Guns pólóért is leszúrtak, de az az igazgató helyettes volt és ez am. is Pesten volt...
2014. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt kell megnézni mit mond a szabály, aztán lehet mellette taktikázni.


Pl no piercing->fülben fülbevalónak számít.

nyakláncok, karkötők, gyűrűk, körömlakk, stb.

2014. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tényleg tilos a körömlakk is? (nem festék, sima átlátszó lakk)?
2015. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!