Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel esküvőre...

Nati6 kérdése:

Mit vegyek fel esküvőre (többi lent)?

Figyelt kérdés
A párommal 3 hét múlva esküvőre megyünk és mi leszünk a tanúk.Nem tudom hogy mit vegyek fel és hogy hol vegyem meg a ruhát.Linkeljetek nekem légyszi ruha képeket.Internetes oldalt is linkelhettek ahol megrendelhetem a ruhát.Légyszi sminkeket és hajakat is ajánljatok.Amúgy 20 éves vagyok 51 kg és 170 cm magas.Előre is köszi.

2014. aug. 3. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy kosztümmel nem lőhetsz mellé. Válassz halvány színűt.:) Deha ez nem a te világod akkor vehetsz valami ilyesmi ruhát is: [link] csak ezeknél arra vigyázz hogy térdnél feljebb ne nagyon érjen és ne legyen túl élénk.

Hajnak egy sima kiengedett göndörített is nagyszerű vagy ha meleg lesz egy feltűzött haj, vagy konty is nagyon szép lehet és elegáns is.

[link] Ehhez tudsz venni szoknyát is az oldalon.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél.Akkor már csak az a kérdés hogy melyiket rendeljem meg.Légyszi segítsetek benne.Köszi.
2014. aug. 3. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt válaszd amelyik a legjobban tetszik neked, elvégre neked kell hordanod.

Ha engem kérdezel a fent linkelt ruhák közül ezt ajánlanám leginkább egy esküvőre:

[link]

2014. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,de még gondolkodom.
2014. aug. 3. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy valamit ne felejts el!Esküvőre TILOS fehérbe,feketébe és pirosba menni!!!Ezt tartsd be,mert ha nem nagyon kínosan fognak rád nézni,te pedig kellemetlenül fogod érezni magad.
2014. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ.
2014. aug. 4. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!