Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dundi vagyok, mit vegyek fel...

Dundi vagyok, mit vegyek fel esküvőre?

Figyelt kérdés
Augusztus 16,-án hivatalos vagyok esküvőre. Mit ajánlotok? Mit vegyek fel? Dundi vagyok. De szeretem a szoknyát de kényelmesebb a nadrág. Várom az ötleteket. /Életem első lagzija lesz/ :-D

2014. máj. 31. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Augusztus 16-án garantáltan 30 fok környékén lesz a hőmérséklet, így elfelejtheted a nadrágot, hacsak nem akarsz megfőni. Nézzél egy csinos, de könnyed, nyárias ruhát, olyan fazonnal, ami neked jól áll. Az, hogy "dundi", elég tág kategória.
2014. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dundi és dundi közt ezer különbség lehet, nem mindegy, hogy mit takarsz, mit hangsúlyozol. Legjobb, ha bemész másodmagaddal egy alkalmi ruhás üzletbe, és megkéred az eladót, hogy segítsen.
2014. jún. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!