Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel esküvőre?

Mit vegyek fel esküvőre?

Figyelt kérdés
Holnap van egy régi barátnőm esküvője és szeretnék elmenni, de szinte kizárólak csak fekete ruháim vannak, kivéve néhány piros és egy kék de nem igazán ünnepi felsőt. Ezen kívül csak az ünneplő blúzom van. Mivel feketét nem szabad hordani esküvőre, elég nagy gondban vagyok mivel ezzel ki van lőve a ruhatáram 98%-a.
2014. máj. 8. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig feketében megyek, mivel más szín nem áll jól... senkit nem érdekel szerintem az ilyesmi. Menj amiben szeretnél.
2014. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És mi hogy segíthetnénk? Nem látjuk a ruhatárad.
2014. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mehetsz fekete ruhában az esküvőre. A saját esküvőjén szerintem senki nem foglalkozik ilyenekkel, nem a vendégeket pásztázza, hogy kibe lehet belekötni. Persze, ha jelezve van a kérés, az más. A vendégekkel meg ne törődj. Én nem értem ezeket a "szabályokat".
2014. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!