Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hányas méretet kéne vennem?

Hányas méretet kéne vennem?

Figyelt kérdés
Netről szeretnék fürdőruhát rendelni, láttam egyet, ami nagyon megtetszett, helyi üzletekben sajnos nem találtam ízlésemhez illőt, így döntöttem az internetes vásárlás mellett. A fürdőruha két részes, életemben először mértem le magam, hogy a megfelelő méretet rendeljem, de tanácstanal vagyok. Mellbőségem 80, mell alatti méretem 75, a táblázatban viszont úgy van, hogy 38-as méret: 75-ös mellbőség, 73-77 mell alatti méret; valamint 40-es méret: 80-as mellbőség, 78-82 mell alatti méret. Ugyanez az alsó résznél: derékbőségem 73, csípőbőségem 92. 38-as méret: derékbőség 70-73, csípőbőség 96-98, 36-os méret: 66-69 derékbőség, 92-95 csípőbőség.Tehát két méretbe esem mind a két esetben, ilyenkor melyik méret lehet a megfelelő?
2014. júl. 25. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is: milyen oldalról rendelsz? Mert ha bonprix véletlenül, akkor ott egy számmal kisebbet rendelj, mert alapból nem jók a méretek, nagyok. Milyen típusú a felső része? 80-75 mellmérethez kosaras nem lesz jó a legkisebb sem. Nehéz így megmondani melyiket kéne venned ha nem látjuk a fazont.
2014. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam: [link]

Melltartóban B kosarasat hordok, azért gondoltam, hogy talán ez jó lesz.

2014. júl. 25. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor valami adatot itt elírtál, mert 75 mell alatti és 80 mellen át mért mérettel az A kosaras melltartó is nagyon nagy lenne.

Ha B-set hordasz akkor jóval nagyobb kell hogy legyen a melled. Ez esetben szerintem 36-os bikini lenne a legjobb vagy 34... nem tudom.

Nekem is van több bonprixes, a 38-as alsórésze nagyon nagy fenékre való, tényleg óriási, az én csípőbőségem 95, de arra a 34-es alsó volt eddig jó.

2014. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Említettem, hogy életemben először mértem saját magam, úgyhogy valóban nem vonom kétségbe, hogy elszámolhattam valamit. Megpróbálom újra, mindenesetre köszönöm a segítséget!
2014. júl. 25. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Mell alatt szűken, mellcsúcson lazán kell mérni, ha az megkönnyíti akkor viselhetsz közben egy szivacs nélküli vagy nagyon vékony szivacsos melltartót. A melltartóméret 38-75; 40-80 ugyanúgy a mell alatt mért érték, ebben a táblázatban a mellbőség sehol nem szerepel. Az ilyen kosárméretezés nélküli fürdőruhák általában B-sek, tehát ezzel nem lesz gondod. Felsőből a 38-ast vedd. Az alsóhoz meg teljesen mindegy a derékbőséged, addig úgyse ér fel. Így abból veheted a 36-ost. Alsó esetében amúgy se számít annyira a méret.
2014. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, lehet kicsit érthetetlenre sikerült, tehát melltartóméretben is a 75 az 73-77 közötti mell alatti méret, a mellbőség (illetve a mellbőség és a mell alatt mért érték különbsége) a kosárméretet határozza meg.
2014. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm nagyon a válaszokat!
2014. júl. 25. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!