Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan tudok meglepetésként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok meglepetésként jegygyűrűt venni a barátnőmnek ha nem tudom a méretet h mekkorát kell vennem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 05:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el az egyik gyűrűjét, vagy cirogasd a kezét összebújáskor és mérd fel közben, hogy a gyűrűsujja, melyik ujjad vastagságához hasonlít.

Amúgy lehet szűkíteni és tágítani is a gyűrűt.

Nálunk is, amivel megkérte a kezem a férjem, be kellett szűkíttetni. A jegygyűrűt meg csináltattuk már.

2011. dec. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én annó egyszer "játékból" kisujjamra húztam fel a gyűrűjét, megjegyeztem kb meddig ment fel, és az szerint vettem neki, talált is...lánykérés lezajlott, de nem lett semmi belőle...ennek 5 éve már...most, pár hónap múlva talán megint gyűrűméretet kell "lopnom" :). Sok szerencsét.


33/f

2011. dec. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van olyan gyűrűje, amit rendszeresen hord, akkor azt próbáld fel valamelyik ujjadra, és jegyezd meg hogy meddig bírtad felhúzni.
2011. dec. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) bárcsak ilyen egyszerű lenne a helyzet, ez nekem is eszembe jutott, de nem hordott még gyűrűt, nincs neki egy sem sajnos...
2011. dec. 9. 17:39
 5/10 anonim válasza:
Nem tudom milyen a testalkatotok, de barátnőm gyűrűválasztásából kiindulva a kisujjad méretéhez mérjed. Vagy akkora, vagy talán még kicsit szűkebb kell. Én nem jegygyűrűt vettem, de ez teljesen lényegtelen.
2011. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Úgy semmiképpen ne csináld, ahogy exem csinálta. Egyik alkalommal amikor ott voltam náluk, közölte h jó lenne, ha az egyik gyűrűmet véletlen otthagynám....na mondom....

Az is egy megoldás, h vékony papírcsíkot vágsz ollóval és amikor alszik, körbetekered az ujján, és ahol összeér ott megfogod, majd berajzolod ceruzával a vonalat, így meg lesz hány centi az ujjmérete és így meg van oldva a probléma :) üdv M. :)

2011. dec. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
csak vegyél egyet, és ha nem jó a méret vidd vissza vele, és csináltasd meg!
2011. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Vegyél neki egy bizsu gyűrűt, csak úgy brahiból. Azt veheted úgy is, hogy ott van.

aztán már csak meg kell jegyezd melyikből vettél, vegyél még 1-et másnap, és azzal menj.


De lánykérni gyűrű nélkül is lehet. És a gyűrűt utána megvenni. Igazából én ezt az előre megveszem a gyűrűt dolgot hűlyeségnek tartom. Gondolj bele, remélhetőleg egy életen át viseli. Hadd legyen már beleszólása milyen van az ujján. A lánykérés lényege az eredetisége, és hogy ne számítson rá. Nem hogy van-e benne gyűrű vagy nincs.

2011. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

19 59nek:

a karika gyűrűt együtt fogjuk kiválasztani, azt én is úgy szeretném, viszont én gyűrűvel akarom megkérni, ha hülyeség, ha nem:) am már sikerült megvenni és biztos vagyok benne h tetszeni fog neki:D

2011. dec. 12. 21:16
 10/10 anonim ***** válasza:

vagy hasonló alkatú-kezű lánnyal menj venni, aki esetleg ismeri is bnődet jól, de nemárul be neki:)


én vettem így gyűrűt egy barátommal, és jó lett a lánynak :)


21Ł

2011. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!