Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen eljegyzési gyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eljegyzési gyűrűt vegyek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Kicsit duci ujjai vannak a páromnak. Milyen formájú gyűrű illene legjobban a kezéhez?
2010. ápr. 2. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem köralakú :D és középen lyukas legyen
2010. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
legyen kör alakú belül oválisan lyukas és legyen rajta egy disznó mert mondtad hogy dagadék
2010. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd magaddal és együtt válasszátok ki.
2010. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, együtt válasszatok. Nem tudatod, ha nem hord gyűrűt,hogy milyen méretű legyen.
2010. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ducibb ujjakhoz valamivel vastagabb gyűrű illik, így "nem tűnik" el az ujjon. És célszerű valamilyen hosszában végigfutó minta, ami szintén jó lehet!
2010. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg, milyen gyűrűi vannak, és valami hasonlót.

Látni fogod, milyen vastag és miből van. Ha csak ezüstöt hord, akkor fehér arany gyűrűt vegyél. Ha csupa sárga arany gyűrűje van, akkor sárgát vegyél, mert az illik hozzájuk. Nézd meg, hogy köveseket hord vagy kő nélkülit, az is fontos.

2010. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztos ismered annyira, hogy tetszeni fog neki amit választasz, szerintem sokkal romantikusabb mint együtt választani. Én inkább technikai tanácsot adnék.

Valahogyan csend el az egyik gyűrűjét és vidd magaddal (hogy kb. jó méretet válasz) az nem baj, ha nem sikerül pont eltalálni, mert vissza lehet vinni és lekicsinyítik, ha túl nagy. Ja és ha csináltatni kell az több hét is lehet, szóval ne a leánykérés előtt egy héttel próbáld beszerezni. (ugyan nem ezt kérdezted, de remélem hasznos) Szergény párom karácsonykor akarta megkérni a kezem, de a gyűrű csak január végére lett kész:)

2010. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kedves 2...csak h felvilágosítsalak..nekem is duci ujjaim vannak,de 88-62-91 a méretem..szerintem nem vagyok dagadt de ha az az 1-2kiló felesleg szted azzá tesz valakit akkor gratula az iqdhoz...

Tehát kedves kérdező szerintem se vegyél vékony gyűrűt,nekem vastag ezüst gyűrűim vannak kövekkel,valamint egy vékony ezüst amin 2szív egymásba megy,tehát kitér.hogy is mondjam,mint egy minta,szóval egy nagy kő helyett 2 szívben végződik a gyűrűr "lényege" :)tehát az a lényeg hogy ne végig vékony legyen,igaz hogy az kényelmesebb,de ami nem áll jól az nem áll jól:)

2010. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki értelmes választ adott a kérdésemre, a többiekkel pedig nem is foglalkoznék. Egyébként sikerült gyűrűt vásárolnom, remélem tetszeni fog neki :)
2010. ápr. 7. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!