Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Amikor veszek eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor veszek eljegyzési gyűrűt barátnőmnek, akkor magamnak is kell venni?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat
2010. szept. 15. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szokás szerint csinálod. :)

De szerintem egy csini gyűrűt vegyél a bnődnek, amivel megkéred a kezét... aztán pedig együtt mentek el megvenni a karikagyűrűt.

Árban is jobb ez így, mert megkérheted a kezét egy 10-20ezres gyűrűvel, a két karikagyűrű meg akár 40-től a csillagos ég. Ez ráér akkor ha már igent mondott. ;)

2010. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Amivel megkéred a kezét, az kísérőgyűrűnek hívják, általában köves, és csak a lánynak veszel.

Utána EGYÜTT kiválasztjátok a karikagyűrűt, mivel mindketten hordani fogjátok, és olyan kell, ami mindkettőtöknek tetszik és jól áll.

2010. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is teljesen ugy csinaltuk, mint ahogy a masodik leirta. Tehat az a koves, nem karikagyuru a kiserogyuru. Az az "eljegyzesi gyuru" es az csak a lanynak van. A karikagyurut (amit majd egymas kezere huztok az eskuvon) vagy egyutt valasztjatok ki vagy kesobb megveheted, de arrol alt. meg szoktak egyezni, hogy milyen legyen. Az egy par. A ferfie es a noe. De van, aki nem vesz kiserogyurut (van olyan orszag, ahol ezt nem is ismerik), szoval szamtalan lehetseges megoldas van.
2010. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Én ha egyszer eljutok ide kb jó majd ha egy 100 Ft-os boltól szerzettet tudok majd venni ott is csak akció idején.
2010. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
20:23 én annak is örülnék, ha tényleg szívből adják.
2010. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én tuti abból fogom, ha egyszer eljutok majd oda. Csak kb nem igazán akarok eljutni oda. Nem lenne jó gazdaságilag még egy embert majd csoróvá tenni. Ezért leszek majd inkább egyedül, jó az is. Vagy nem, de már mit számít?
2010. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked nem kell, ez kísérő gyűrű. (főleg ha 1 kő van a közepén), olyat férfiak nem hordanak. 2-t a jegygyűrűből kell venned, amit majd házasságkötéskor húzol a jobb gyűrűs ujjára.
2010. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a karikagyurut a bal kézen hordják..de javítsatok ki ha tévednék
2010. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!