Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok másokat utánozni...

Szoktatok másokat utánozni öltözködésben?

Figyelt kérdés
Illetve zavar ha titeket utánoznak? Ha igen, miért?

2014. júl. 23. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szoktam másokat utánozni, sőt mások öltözködését sem szoktam megnézni egyáltalán. Saját stílusom van, azt veszem fel ami nekem jól áll és tetszik.

Nem hinném, hogy szoktak utánozni, habár azt sem venném észre valószínűleg, úgyhogy nem is zavarna.

2014. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Nem utánozni, ihletet meríteni. Nem a ruhadarabok érdekelnek, hanem az összhatás, így ha valakit meglátok és észbontóan extra a megjelenése, nem azon ügyködöm kétségbeesve, hogy ugyanazokat a ruhadarabokat megtaláljam és ugyanúgy párosítsam őket, hanem hogy esetleg a meglévőmből hogyan tudnék én is egy hasonlóan jó, de nem ugyanolyan szettet összeállítani.

Valamint szeretek kis cseleket elnézni másoktól, amiknek hála az embereknek fel sem tűnik, hogy nincs olyan sok ruhám, mert úgy párosítom őket, egyszer felhajtom, egyszer lehajtom itt meg ott, és máris új hatású az egész.


Szóval igen, inkább inspirálódásnak nevezném. Szeretem a ruhákat, szeretem a kis csavarokat. Engem nem utánoz senki, tudtommal, már nem abban a korosztályban vagyunk az ismerőseimmel, hogy ilyesmi előforduljon.

2014. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen megnézek másokat, elég intuitív vagyok úgyhogy ez nem is mindig jut el a tudatomig :). De egy az egyben nem utánzok le másokat, inkább csak elraktározom azt a mérhetetlen mennyiségű infót hogy milyen stílusban öltözködnek az emberek, és hogy mi az ami hülyén néz ki. Kizárólag olyan ruhákat veszek fel amik nekem jól állnak, illetve illenek az alkalomhoz.
2014. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek a második válaszolóval.

Én szoktam nézni az utcán, hogy ki hogyan öltözködik, hogy hátha el tudok lesni egy-egy jó ötletet. Ebből a célből szoktam a neten is nézelődni. De olyan nincs, hogy na én most a Katit fogom utánozni és pont ugyanolyan ruhadarabokat veszek, mint ami neki van.

2014. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!