Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek probléma az ha...

Szerintetek probléma az ha féfi létemre szeretem az elasztikus anyagokat viselni. (Nem vagyok meleg. )?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
fura
2014. júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát ha nem is probléma, furcsának furcsa.
2014. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem már az is fura, hogy ismered az elasztikus szót.
2014. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Láttam multkor egy pasit az utcán ilyenben és vihogtam egy jót. De csak térdig ért neki, élőben elég meghökkentő volt.


[link]

2014. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért teljesen nem értek egyet a hozzászólásokkal, mert helyzet függő a dolog.

Pl. a normál futóruha, amit gyártanak kimondottan női és férfi fazonban is, elasztikus anyagúak (a nadrágokra gondolok). Ebben az esetben nem ugyanaz a helyzet, mint ha az utcán járna valaki férfiként elasztikus öltözetben. Futásnál senki nem gondol semmi másságra, ha látja a többieket.

Egyébként pedig ha otthon használod a saját örömödre, miért is ne.

De azért utcai öltözetnek én is azt mondom, hogy ne használd.

2015. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem probléma. :) Én is szeretem, barátnőm maximálisan támogat is ebben. Nadrágból csak elasztikus cuccokat hordok: Sportoláshoz feszülős futógatyát, utcára pedig feszülős skinny csőfarmert. :) Szeretem, mert kényelmesek, és jól állnak. :)
2015. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!