Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Keringőruha probléma, segítség...

Keringőruha probléma, segítség, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még október körül voltunk lefoglalni a keringő ruhát. Nagyon nem vagyok ez a próbálgatós, ezért az elsőt amit megláttam és jónak ítéltem, lefoglaltattam.

Később, ahogy a többiek mutatták a ruháikat, feltűnt, hogy mindegyik szűk szoknyájú(nem azo, csak az enyémhez képest), az enyém meg hatalmas. Gondoltam nem lesz gond, hiszen nagyon szép.

Elmentünk a ruháért tegnap, és azt vettem észre, hogy HATALMAS. Az abroncsot nem lehet egy kézben vinni, mint a többiekét, hanem maga az abroncs összehajtva akkora mint a fél testem körülbelül.

Amikor kérdeztem a nőt, hogy nem túl nagy-e, mondta, hogy ez így szép.

Kicsit ideges vagyok, mert pénteken kapom meg, és már kifizettük. Viszont ebben nem tudom, hogy fogok táncolni. 20 000 Ft volt.

Én azt hittem, hogy ekkora egy normál keringős ruha. De így szerintem nem fogok elférni a többiek között, akkora.

Holnap mehetnénk másikat nézni, de ezt már kifizettük, szóval nem akarom a levesbe dobni.

Volt már valaki, aki hatalmas ruhában táncolt a többiekhez képest?


2013. dec. 4. 15:42
 1/1 anonim válasza:

Semmi gond,te leszel a hattyúhercegnő a többiek között :)

Na de most komolyan,szerintem ne aggódj,az ott dolgozó hozzáértő varrónő/eladó tudja miről beszél,és hogy lehet-e egy ekkora méretű ruhában táncolni vagy sem. Biztos mások is kikölcsönözték már,vagy ezt,vagy hasonlót. Az enyém is 20 ezer ft volt anno,egy szép menyasszonyi ruhaszalonból lett kölcsönözve,bár az enyém kifejezetten szalagavatós ruha volt,mert azt mondták hogy a menyasszonyi ruhákat nem lehet kikölcsönözni ilyen célra. De nagyon szép volt az enyém is,na nem is ez a lényeg. Az tény és való,hogy sokkal másabb lesz a szalagavatós nagyruhában táncolni,mint amiben eddig jártál próbára,főleg az abroncs miatt,úgyhogy azt javaslom gyakorolj benne picit,ha tudsz :) képet esetleg nem tudsz mutatni a ruháról? :)

2013. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!