Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 évesen hordhatok ilyesmi...

14 évesen hordhatok ilyesmi táskát?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 16. 14:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%
Jaj megfájdul a fejem, ettől a nem csajos táskától. Meg attól is, aki linkelgette a csíkos táskát. Megfájdult a fejem, olyan 0!!!
2014. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Majd emlékezz vissza erre a pillanatra, mikor fájni fog a hátad a gerincferdülés miatt.
2014. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%

Ez ilyen plázap#csa-táska, a helyedben kerülném. A legborzalmasabb, amikor könyökhajlatban hordják, onnan egyből tudni, hogy ringyó az illető.


19/f

2014. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Azért köszönöm mindenkinek.

10-es válaszoló,igazából eltaláltad. Nem szeretem anniyra a feltűnő szines-mintás cuccokat,azért is tettem fel a kérdést.:)

Utlosó válaszoló, nem könyökhajlatban hanem a vállamon hordanám ;)

2014. jún. 16. 17:47
 15/21 anonim ***** válasza:
Tönkre fog menni a hátad
2014. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%
Én is szeretem az ilyen táskákat. :) Meg a kézitáskákat is, amik nem ilyen tote bag-ek. :) Szerintem nyugodtan! :)
2014. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%

13., köszi, most megtudtam, hogy ringyó vagyok. :)

Kérdező, én 3 évvel idősebb vagyok nálad, de szerintem jó ez a táska. Nekem is hasonlóm van (én a Bershkában vettem), és én sem bírom az ilyen csicsás, színes, giccses dolgokat. Ha olyan a stílusod, hogy illene hozzá a táska, akkor vedd meg.

2014. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, féltem rákattintani a kérdésre, azt hittem, valami I'm a bitch feliratú táska lesz a linken, vagy valami ilyesmi :DDD

Persze, hogy hordhatsz, nem látom be, miért ne hordhatnál.

Akik a hátfájással, gerincferdüléssel érveltek: június 17-e van. Egy átlagos 14 évesnek még vagy két és fél hónapig eszébe sem jut az iskola. Sehol nem láttam, hogy azt írta volna a kérdező, hogy iskolába szeretné hordani. Nyáron ide-oda mászkálni vele tökéletes. Iskolába egyébként én sem ajánlanám, valóban megfájdulhat tőle a vállad-hátad, és a táska sem tűnik olyan nagyon strapabírónak.

Egyébként nekem is nagyon tetszik, de ez nem tudom, mennyire mérvadó számodra, mert én 22 vagyok :))

2014. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
51%

Szerintem nyugodtam hordjad, rengetegen hordanak ilyet és nincs vele semmi gond. Akinek meg nem tetszik nem néz rá.

Ne foglalkozzál más véleményével ha tetszik akkor hordjad.

2014. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. jún. 18. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!