Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit ajánlanátok nyárra, ha...

Mit ajánlanátok nyárra, ha szandált, illetve semmilyen olyan lábbelit nem hordhatok ami nyitott? (lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elég nagy bütyköm van mindkét lábamon, amit csak 18 éves korom felett tudnak leműteni, addig csak álmodozhatok a gyönyörű szandálokról amiket már kinéztem..

Egyszerűen vagy nagyon kényelmetlenek vagy otrombán néznek ki a lábaim bennük. Tavaly tornacipőket hordtam, meg vettem ilyen lábujjközes (??) sarut, de hát az összes tornacipőm tök hamar szétmegy annál a résznél ahol a bütyköm van, a másikba meg ronda a lábam..

Ilyesmi jutott az eszembe még, tudom, hogy ez is inkább tavaszi-őszi, de most mit csináljak, na?:D

[link]

Én teljesen el tudom képzelni ezt egy rövidnadrággal vagy szoknyával.

Ezek a Vans típusú cipők sem jók, rettenetesen hülyén áll a lábamon._.

a bütyköm nagyjából ekkora, talán kicsit nagyobb: [link]


16/L



2014. jún. 9. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Balettcipő és papucs félékben nem látszana.
2014. jún. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. jún. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kerek orrú cipőket válaszd:

[link]



Olyan szandált vegyél, ami kikerüli a bütyköt:

[link]


Kényelmes viseletnek nézz körül a sholl és egyéb gyóygcipő gyártóknál, ha máshol nem, ott tuti tudnak valami olyat, ami egészséges és még fiatalos is.


...egy nyár alatt mindenki elkoptat egy (vagy több) pár ilyet, ezek sajnos ilyenek.

2014. jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy csomó nőnek áll így a lába, ettől még ugyanúgy felvesznek szandált.

Szerintem te se zavartasd magad, persze azért csináltasd majd meg.

2014. jún. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Crocs papucs - nem túl mutatós, de nagyon kényelmes.
2014. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszoknom szepen a valaszokat!!:) velemeny a ciporol amit linkeltem?:)
2014. jún. 9. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem abban a cipőben, amit linkelnél, meghalnál nyáron. 30-40 fokban elképzelni sem tudom, hogy bírnál létezni benne :( A helyedben a korábbi válaszolók tanácsait fogadnám meg, jókat mutattak.
2014. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!