Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok valami jó nyitott...

Zsss kérdése:

Ajánlanátok valami jó nyitott világú játékot?

Figyelt kérdés
Assassin's creed, gta sorozatot ismerem. Red dead redemtion-ön gondolkozok.
2014. márc. 24. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Red Dead Redemption

inFAMOUS

The Witcher

Dark Souls

Skyrim

Just Cause

Far Cry

Prototype

Dead Island

Sleeping Dogs

Saints Row

2014. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Jó nyitott nem nagyon értem ezt a szót, de leírtak alapján:

Total Rome 2 Igaz a régi rómaiakhoz nyúlik vissza de elégé jó játék

TombRaider 2010 azt hiszem egy nagyon jó kis történetű játék.

2014. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha FarCry-ra vetemedsz, isten óvjon az első résztől, a 2. epizódtól kezd! Az már rendes sandbox, és nem játékpisztolyokkal kell lövöldözni droid ellenfelekre.
2014. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Bethesda játékokat javaslok, mert ők készítik a legszabadabb, de ugyanakkor legrészletesebb játékokat. A Skyrimet különösen javaslom, a legjobb akció rpg szerintem a piacon. Főleg úgy, hogy nincs vége a játéknak. Szerezd meg pc-re, mert akkor innen: www.nexusmods.com/skyrim/ letudsz tölteni rengeteg játékos generált tartalmat hozzá, így ha több száz óra után ki is játszod az eredeti tartalmat, tudsz még szerezni hozzá extra küldetések tömkelegét, új tárgyakat, varázslatokat, helyeket, stb.

A Skyrim szabadságához képest az Assassin's Creed játékok pl. labdába se rúghatnak. Játszhatsz bármilyen elképesztő módon benne. Én már pl. voltam könyv-gyűjtögető mágus, hivatásos bérgyilkos, sorozatgyilkos, kereskedő, tolvajcéh tag (magyarul maffiózó), bandita, zsoldos, kalandozó, nekromanta, vámpír arisztokrata vagy vérfarkas erdész.

2014. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!