Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordhatok ilyesmi cuccokat?

Hordhatok ilyesmi cuccokat?

Figyelt kérdés
Szóval most leszek kilencedikes. A lookbook.nu oldalon olyan jó összeállításokat látni, de az a bibi, hogy én eddig mindig olyan fiúsan öltöztem, nincs szoknyám, meg csak póló farmert hordtam. De most valahogy megváltozott eléggé az ízlésem és érdekel is, hogy mit vegyek fel. :D Teljesen kicserélni a ruhatáram irtó drága lenne, ezért csak pár új cuccot szeretnék beszerezni, amiből már tudok jókat összekombinálni, meg magukban is fel tudom őket venni! Szerintetek öltözhetnék úgy, ilyen idősen, mint ezen az oldalon a csajszik többsége? Nagyon szeretnék valami magassarkút, de nem olyan szimplát, hanem valami egyedit. Tudnátok segíteni, hogy miket kéne hordanom, mi való nekem? Szép összeállításokat tudok kitalálni, de legtöbbször az a hatalmas gond, hogy nem engedi anyukám, mert nem való nekem szerinte, és drága is sajnos. Azért lenne most fontosabb, mert jövőre, úgy kb. 1 év múlva, de valószínűleg azért hamarabb, bele szeretnék vágni a modellkedésbe. :) Köszönöm a segítséget! :)
2012. aug. 4. 00:08
 1/7 A kérdező kommentje:
A magassarkúhoz visszatérve anyum még azt mondta, hogy nem bírom majd ki azokba a nagyon magas sarkú cipőkbe egész nap, meg villamosoznom is kell a suliba. :S Szerintetek?
2012. aug. 4. 00:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyukádnak igaza van, szóval rá kéne hallgatnod.
2012. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak a magassarkús kérdésre reagálva:

Suliidő alatt én reggelente kb 15 percet buszozok, elég gyakran állva, viszont nem akartam lemondani a magassabb sarkakról, ezért mindig másik cipőbe mentem (és persze jöttem).

2012. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A magassarkúkkal az a gond hogy iszonyat fájdalmas benne 10 perc után járni, tönkrevágja a lábad, mivel a csontozatod még nem alakult ki el fog tőle deformálódni a lábfejed. Emellett meg nevetséges is egy kislányon egy magassarkú bárhogy is nézem... én csak egy gyereket látok aki nagynak képzeli magát benne.

Magassarkú nélkül is lehet szoknyákat és szép ruhákat felvenni, de ne akarj túl felnőttes cuccokat mert azzal tényleg csak nevetségessé teszed magad. Maradj az egyszerűbb daraboknál.

2012. aug. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2012. aug. 4. 06:54
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha magassarkút veszel akkor telitalpút. nekem attól egyáltalán nem fáj a lábam.
2012. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Énis szoktam lookbook-ot nézegetni és szerintem is nagyon jók vannak. Szerintem inkább először topánkákat, balerina cipőket hordj de ha magassarkút akarsz akkor egyelőre a kisebb sarkúakat nézd mert abba (szerintem) a napot is kilehet bírni és ha nem egy miniszoknyával meg egy kivágott fölsővel veszed föl akkor nem is fognak úgy rád nézni mint egy k*rvára. Szerintem próbáld meg inkább ezt a csinos öltözködést először a kislányosabb formába mert azzal is lehetsz egyedi és még bőven ráérsz nőiesedni.


Ha kérdésed van még szívesen segítek:)

2012. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!