Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vehetnék fel biciklis nadrágot?

Vehetnék fel biciklis nadrágot?

Figyelt kérdés
Természetesen biciklizéshez,úgy hogy a vádlijaim vékonyak,és nem egyformák.
2014. jún. 10. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Biciklizel, szerinted ki nézné? Senki.
2014. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan erre van kitalálva, vedd fel. A lábadat meg senki sem nézi, ha elég gyorsan tekersz meg sem lehet figyelni :D
2014. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne vehetnél? Az pont erre van kitalálva. :) Rövid vagy hosszú gatyáról van szó?


Én amúgy szinte csak ilyenekben bicajozok, futok, görkorizok. Hidegben hosszúban, és ahogy melegszik az idő térdig érőben, aztán meg egy egész rövid sortban. Természetesen mindegyik feszülős fazonú. :)

2014. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es. Vannak olyan "jó"indulatú emberek akik tennének megjegyzést.

3-as. Rövid fazonú.

2014. jún. 11. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne törődj a "jóindulatúakkal", eleve a való életben nagyon elenyésző. Ne itt a gyakorin lévő stílusból indulj ki. Meg aki eleve ilyenért cikiz, az maga sincs tisztában saját magával. Vedd fel bátran a biciklis gatyókat, meglátod, hogy nagyon vagány és kényelmes lesz, meg fogod szeretni. :)


Én most a kánikulában ilyen rövid fazonú, combközépig sem érő shortokban vagyok:

[link]


[link]


[link]

2014. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagyon kényelmes,itthon szokott lenni rajtam meg régebben volt hogy este abban futottam.
2014. jún. 11. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!