Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most akkor dobjam ki a legging...

Most akkor dobjam ki a leggingseim?

Figyelt kérdés
Olvastam már az oldalon, hogy a cicanacik gagyik meg csak a szegények viselik akinek nincs pénze normális nadrágra. Nekem van 2 cicanacim de a többi 11nadrágom farmer vagy színes. Ez még elviselhető vagy tényleg "gáz"? (mintás leggingsek)

2014. jún. 1. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

dehogyis...ki ne dobd ;) nekem még több van...csak tudni kell viselni ..egyebkent nincs vele gond :)

17F

2014. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell kidobni,hanem harisnyaként kell viselni,mert az.:) Az a gáz,mikor valaki rövid felsővel hordja.Hosszított,fenekedet takaró felsővel semmi baj.:)
2014. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Elég gáz vagy ha csak azért kidobnád a ruháidat mert azt mondják mások hogy ciki viselned.

Gondolom 13-14 éves lehetsz....

2014. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem gáz..a cicanadrággal önmagában nincs gond, csak azzal, hogy sokan nem tudják hordani.

Nekem is van több is, hosszú pulcsival vagy feneket takaró felsőkkel hordom. Így nem gáz, de ne nadrágként hordd.


24N

2014. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ne mondjátok már hogy harisnyaként kell viselni, elég röhejes lenne egy harisnya combtőig érő pólóval vagy egy leggings ceruzaszoknyával. A leggings az leggings.
2014. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Normálisan kell hordani és nem lesz gáz
2014. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2014. jún. 2. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
NE! A legnőiesebb nadrág.Abszolút divat még,szerencsére.
2014. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!