Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel dobjam fel a fekete...

Mivel dobjam fel a fekete mini ruhámat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ti milyen színű boleróval dobnátok fel egy fekete, térd fölé érő, pánt nélküli koktélruhát? A mellrészénél van benne egy kis fehér betét, egy vékony kis sávban. Ugyanilyen fekete, szélén fehér betétes boleróm van hozzá, de szeretném más színű boleróval felvenni. Ti milyet vennétek fel? Ha tudtok képet, azt is linkelhettek. Illetve milyen színű kiegészítőt ajánlanátok? Fehér és piros kilőve. Előre is köszi!
2013. febr. 28. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
lila
2013. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Citromsárga....jól kiemeli a fekete.Nekem van egy olyan magassarkúm ami fekete és a replay felirat citromsárga benne és baromi dögös;)Am ha meg nem veszel fel bolerót akkor vagy arany vagy ezüst hosszú nyaklánc vagy esetleg egy szép óra/karkötö.:)De am milyen alkalomra??mert ha bulizni mész akkor szerintem se fehérrel vedd fel:)
2013. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Nekem is megfordult mind a két szín a fejemben, illetve még a kéken gondolkodom. Direkt nem írtam bele az alkalmat, mert tudom, hogy nem illik feketébe menni, de ha már így rákérdeztetek: esküvő. Ezért szeretném feldobni valamilyen színnel,hogy ne tiszta fekete legyen.
2013. febr. 28. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!