Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel dobjam fel az öltözködés...

Mivel dobjam fel az öltözködésem? Szürke egérnek tűnök.

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy mi miatt de mindig azt az unalmas színtelen hatást keltem.Hiába van rajtam színes ruha,hiába próbálom feldobni az arcom egy kis világos sminkkel egyszerűen olyan fakónak érzem magam a többiek mellett.Mit tehetek ez ellen?
2013. okt. 1. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem az öltözködéseddel van baj, hanem az önbizalmaddal. Attól, hogy te szürke kisegérnek látod magad, még egyáltalán nem biztos, hogy a többiek is annak látnak. Sőt bizonyára többen közülük meg vannak győződve arról, hogy ők maguk szürke kisegerek. Ez már csak ilyen tiniszokás. Majd kinövöd. :)
2013. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt önértékelési gondok vannak amit a ruha nem old meg. Próbáld megtalálni magadban a szépet, írd fel egy lapra a jó tulajdonságaidat (külsőt és belsőt egyaránt). Talán akkor ráébredsz, hogy értékes ember vagy és nem egy szürke kisegér. :)
2013. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló köszönöm kedvességed,én is minden jót kívánok neked -.-" A többieknek viszont tényleg köszönöm.Nem tudom,hogy tényleg az önbizalmammal van e gond.Csak egyszerűen másokhoz képest úgy érzem magam mint a Twilightos vámpírok :S
2013. okt. 1. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj különlegesebb lenni,merj stílust bontani,ne kövesd a mai tucatdivatot(ld.:cicanaci,famerdzseki,átmeneti vászonkabát,szegecselt csizma,unalmas sálak,stb.)!
2013. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsót támogatom

nekem mostanában megtetszettek a színes blúzok és fölé ilyen időben lehet pulóvert venni, ettől elegánsabb lesz az egyszerű pulcsi is


[link]


ha sálat vagy kendőt veszel fel hozzá nem lesz olyan "ünneplős" vagy hivatalos

2013. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb lány nem mer eltérni,egymást utánozzák...
2013. okt. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!