Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetne kicsit változtatn...

Hogy lehetne kicsit változtatni, illetve feldobni az öltözködésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne egy kérdésem felétek,hogy hogyan lehetne egyedibbé tenni az öltözködésem,mert kicsit szeretnék rajta változtatni,mivel eléggé sportosan öltözködöm.Szeretnék a ,,nőiesebb" irányzat felé menni,de persze úgy,hogy 15 évesen még ne nézzenek 20 évesnek.Mik azok,amik alapdarabok ilyen téren,és hogy mivel lehet feldobni?!:)

Köszönöm válaszaitokat!:)


2012. jan. 7. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
szijaa. én is 15 vagyok inkább laza vagyok és sportos mintsem nőisen. nagyon zavart már h mindenki b@sztatott ezért gondoltam változtatok. egy helyes nyaklán egy jó csízma karkötők enyhe smink fülbevaló stb stb nekem segített.:) jaa meg a körömlakk ;)
2012. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj,értelek.:)Köszi szépen!:)
2012. jan. 7. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

alapok: nadrág, szoknya, cicanadrág, magassarkú

kiegészítő: sál, ékszerek

itt van néhány kép, itt megfigyelheted hogy öltözködnek (próbáltam fiatalosabbat találni) és megtalálhatod, hogyan szeretnél öltözködni :):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

(e téren Taylor Swift-től remek példát vehetsz)

(itt találhatsz egy csomó képet: [link] )

2012. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szuperek!:)Nagyon szépen köszönöm!:)

Mindekettőtöknek ment a zöldkéz;)

2012. jan. 7. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!