Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tartok tőle, hogy utálni...

Tartok tőle, hogy utálni fognak az öltözködésem miatt. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Gimibe megyek 4 nap múlva, most kaptam tök sok új szebbnél-szebb ruhát, cipőket, meg miegymást. Anyám szerint szükségem van ennyi cuccra a kolesz miatt (kollégista leszek) de hát akkor is... mit tegyek, ha azt gondolják rólam, hogy egy idióta, üresfejű plázapics@ vagyok? pedig nem úgy viselkedem, csak sokan előbb ítélnek a külső alapján..
2011. aug. 28. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha látják, hogy nem viselkedsz úgy, akkor semmi baj nem lesz, mert látni fogják, hogy a feltevésük alaptalan.

Én általában fiús/sportosabb ruhákat hordok, amiért néha igen hülyének néznek, de volt olyan, hogy ünnepségre fekete vászon nadrágba, ingben és nyakkendőben mentem és az egyik tanár leszólt, hogy lány vagyok, szóval tessék úgy is öltözni XD Nem foglalkozom az ilyen megjegyzésekkel :)

19/L

2011. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért még senkit se utáltak meg mert sok ruhája van :D:D


Az meg megint más hogy milyen stílusúak azok a ruhák...nos kicsit félreérthető a kérdés.

2011. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én mentem gimibe, akkor szőke festett hajam volt és olyan "rosszlánynak" bulizósnak tűntem, pedig nem vagyok az, megismertek és pozitívan csalódtak:D:D


16/L

2011. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sok ruha miatt nem utálnak(unk) senkit:) ha azok nem túl kihívóak és nem teszed-veszed magad akkor semmi aggódnivalód:D
2011. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Így visszaolvasva valóban nem egyértelmű, én leginkább attól tartok, hogy valami kényes kis királynénak fognak gondolni. Elég nőies szerkók, de nagyon elegánsak, nem kihívóak.
2011. aug. 29. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyám plázap*csának nézett ki, bugyi villantós szoknyában ment matekversenyre és 3.-ik lett :D Szerintem hülyeség ez alapján ítélni
2013. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!