Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretném megreformálni az...

Szeretném megreformálni az öltözködésem. Mit kéne szereznem hozzá?

Figyelt kérdés

177 magas, 65 kg, normál testalkatom van, rövid sötétbarna hajam, hátulról előre fele növekszik a hosszúsága és oldalválaszték, barna szem.

Tetszenek a test-barack színű ruhák, de nekem nem állnak jól.:S viszont a rózsa-minta divat bejön,és el is tudnám magamhoz képzelni. Eddig magasszárúsportcipő+farmer+pló+pulcsi kombót hordtam, de most szeretnék sokkal nőiesebbre váltani, így hogy jön a tavasz. Linkelnétek nekem pár képet, vagy szetteket? Előre is kösznöm a segítséget.=)

16/L


2011. márc. 24. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

ezt az oldalt érdemes nézegetni.

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


sálak,kitűzők [link]

2011. márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja azt lehagytam hogyha tetszenek még linkelek:D

L/17

2011. márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jó alakod van (hogy eldöntsem, látni kéne) akkor vegyél fel cicanadrágot, hosszabb felsővel, inggel, derékövvel, magassarkúval. Vagy szűkszárú nadrágot. A csini cipők (magassarkú, balerinacipő) és a nőies táskák is fontosak.
2011. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!