Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon 'merész' az öltözködésem?

Nagyon 'merész' az öltözködésem?

Figyelt kérdés

fekete trikó/póló/zenekaros felső, szakadt/fekete nadrág, acélbetétes vagy dorkó

sminkelni csak nagyon minimálisan szoktam : szempillaspirál, szemceruza

a hajamat kivasalom, felkötöm vagy csak hagyom "kócosan"

minap így voltam felöltözve: bakancs, szakadt gatya, fekete pántos top, smink, "kócos" haj, szimat szatyor

anyám azt mondta hogy ez a mink túlzás és nagyon rib_ancosan öltöztem fel.... én szerintem nem de kíváncsi vagyok más véleményére

16/l


2012. aug. 20. 02:10
 1/6 anonim ***** válasza:

nem is tudom,oyan ódivatúnak hangzik viszont ha modernül van kivitelezve akkor lehet szexi meg csinos.Szimat szatyor az főleg lányoknak nem valami jó..

az ódivatúsággal arra gondolok hogy inkább ilyen klasszikus bakancs trampli rocker/metál/punk vagy?

[link]


vagy inkább ez a modernebb?

[link]


mostanság inkább a modernt kedvelik az emberek de úgy öltözz ahogy jól érzed magad..most legyél merész,ne 10-20 év múlva

2012. aug. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

valahol a kettő között :D (punk-rock)

a szimat szatyorral mi a baj? 1 fiún láttam eddig, málhát sűrűbben látok, de nekem még(!) nincs

2012. aug. 20. 02:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Rocker/metálos vagyok és szerintem nem gáz az öltözködésed, persze lehet csak azért, mert hasonlóak vagyunk. Én mondjunk inkább hosszú gatyát hordok, vagy kivagdosottat, de nem olyan extrémen, persze van, hogy topot is felveszek. Szal, nyugi! 18/L
2012. aug. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ugyan ez az öltözködési stílus távol áll tőlem, de nekem tetszik. ez a smink, meg nem r.ibancos, főleg, ha szépen meg van húzva az ív.
2012. aug. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is rocker vagyok, de amit te leírtál szerintem a rémesen unalmas típus, se nem kihívó se nem szexi se nem merész. Bár így kép nélkül azért nehéz megmondani. Inkább olyan nőietlen, lázadókislányos stílusúnak gondollak. A smink ezeken nem dob semmit. A szimat szatyor meg alapvetően ronda, szintén nem nőies.
2012. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

lehet unalmas és egyhangú az öltözködésem, de én így érzem jól magam.

mind1, anyámnak nincs igaza :D

2012. aug. 21. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!