Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködhetek kicsit szabadabb...

Öltözködhetek kicsit szabadabban ilyen alakkal?

Figyelt kérdés

Kicsit vagyok csak duci, de eddig kerültem a rövidnadrágokat vagy szoknyákat, viszont most valahogy már megbarátkoztam magammal és nem annyira érdekel mások véleménye. Amúgy nálam ducibbakon is szoktam látni pl. rövidnadrágot.

Most nem tudom képet készíteni, úgyhogy csak belinkelek egyet, amit találtam, de teljesen ilyen alakom van: [link]


2014. máj. 26. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Ez a duci? Szerintem ez a normál alkat, nyugodtan vegyél fel rövidnadrágot, szoknyát.
2014. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is ilyesmi alakom van én nem veszek fel sosem rövid nacit utcára.Az oké, hogy kövérek is felveszik, de ki is röhögik őket mert gusztustalan.Rövidnaci tökéletes lábon néz ki jól!!Szoknya az másabb dolog, azt felvehetsz csak ne minit.
2014. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is ilyesmi az alakom, de csak szoknyát hordok. A szoknya úgyis arra van, eltakarja a felesleget. A rövidgatya meg inkább kihangsúlyozza, azt nem venném fel.
2014. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Remélem itt mindenki a forrónadrágot érti rövidnacin, azt tényleg ne vegyél fel, de ami annál hosszabb azt nyugodtan.
2014. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!