Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A srác, akivel ismerkedem,...

A srác, akivel ismerkedem, szeretne ha szoknyát is hordanék, de nem vékonyak a lábaim. Vastag lábbal milyen szoknyát lehet hordani?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát mennyire vastagok? Hány kg vagy és milyen magas? Az se jó ám ha valakinek nagyon vékonyak a lábai. Én a köztest szeretem, a szép formás lábakat, combokat, azt az igazit. Nem azt a pálcikát.
2014. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát kb. 170 cm magas és 85 kg.
2014. máj. 18. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de szerintem rég rossz az, ha még csak ismerkedsz valakivel, de már most meg akarja mondani, hogy mit hordj:s
2014. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond, szívesen veszem a tanàcsokat. Nem követeli, csak mondta hogy szívesen megnézne szoknyában, mert csak nadrágban látott eddig és szeretné látni a nőiesebb oldalam is.
2014. máj. 18. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

hűű a 85 elég sok a 170-hez :/

én 175 cm vagyok és 65 kg, de nem érzem jól magam így...

szerintem kezdj el edzeni, jót fog tenni az önbizalmadnak és hidd el klassz lesz 1-2 hónap múlva látni hogy lejjebb mennek a kiló :)

másrészt az én combom is vastag, meg elég bumszli térdem van, ezért térd alá szoknyát hordok többnyire.

remélem nem bántottalak meg. :)

2014. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg, de szerintem ez még nem vészes. Nem folyok szét, nem nagyon làtszik rajtam, hogy annyi lennék. Egyébként rendszeresen mozgok, nem vagyok lusta, nem is szeretek sokat egyhelyben ülni. De azért kőszi a javaslatot.
2014. máj. 18. 21:15
 7/10 A kérdező kommentje:
És ezt lefelejtettem: a 65 kiló szerintem pont jó, nyugodtan érezd jól magad a bőrödben.
2014. máj. 18. 21:18
 8/10 anonim ***** válasza:
küldj egy képet a lábadról, mert nem mindegy,hogy hol vagy vastag
2014. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

Helyedben nem vennék fel szoknyát. Nem azért, mert nincs olyan, ami jól álljon, hanem azért, mert ne más mondja meg, hogy hogyan öltözködj.

Nőiesnek lehet lenni nadrágban is.

2014. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha sportos vagy és nem kövér, akkor jól állhat a szoknya így is. csak egy jó magas magassarkú kell hozzá ami optikailag nyújtja a lábat. én vmi térdig érő szoknyát javaslok, ne túl szűket, lehetőleg legyen fekete vagy vmi egyszerűbb.

ha jól érzed magad a bőrödben akkor nyugodtan vállald fel a nőiesebb oldalad. :) a kisugárzás a legfontosabb, ha az öltözék ízléses és a kisugárzásod jó, észre se fogják venni h nem vékonyak a lábaid.

2014. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!